Wpis z mikrobloga

@Eir_: I jak tam? Obejrzane? Ja sobie chyba zapeszyłem, robiąc ten wpis zawczasu, bo te pozostałe 30% filmu podobało mi się zdecydowanie mniej niż wcześniejsze 70%. Dałbym mu solidne 6,5/10. Ogólnie wart obejrzenia i nie żałuję spędzonych z nim dwóch godzin.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moby22: Weź sobie "Bomb City", lecz końcówka sprawi, że wyrzucisz kompa przez okno lub "Trial by Fire", taka lżejsza wersja "Zielona Miła".

PS Jeśli chciałbyś dostać depresyjnego stanu, to polecam wziąć "Snowtown", który dołuje jak #!$%@?, biorąc pod uwagę, że to na faktach, lecz uprzedzam, że to strasznie powolne dzieło
@hacerking: Dzięki. "Trial by Fire" już widziałem jakiś czas temu i jest to mocne dzieło, faktycznie. Właśnie się zabieram za "Bomb City". Miejmy nadzieję, że nie zmarnuję dwóch godzin, ale już się zapowiada nieźle :) Co do "Snowtown", to chyba z oglądaniem tego poczekam na wiosnę i trochę dłuższe dni xD
@hacerking:

Daj znać, czy city przypadło ci do gustu.


Tak, dobry temat! Dzięki za rekomendację. U mnie solidne i zasłużone 7/10. Trzyma w napięciu, plus dobra muza leci w tle. Natomiast "Little Boy", przynajmniej z opisu, wydaje się być jeszcze lepszy i zamierzam to w najbliższym czasie sprawdzić.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@moby22: Ja ryczałtem na boyu jak bóbr, a z dramatów warto też wziąć "Captain Fantastic", a jeśli lubisz zaskakujące thrillery, to weź "The Perfect Host" (nie oglądaj trailera, bo zaskoczenie trafi szlag), a jeśli chcesz coś nietypowego, weź "Victoria", a więc film dwugodzinny, który jest na jednym ujęciu, w którym dziewczyna wraz z kilkoma nowo poznanymi osobami, wyrusza na spacer, po nocnym Berlinie" (też olej trailer, bo całe zaskoczenie trafi szlag).
@hacerking: Dzięki! "Captain Fantastic" oglądałem i akurat ten tytuł zdecydowanie nie był dla mnie. Już od samego początku czułem, że dobrze nie będzie, gdy główny bohater własnoręcznie upolował jelenia nożem :P Ciężko o większa bzdurę i to jeszcze na sam początek filmu. Potem nie było lepiej. Ale dwa pozostałe, które podałeś wyglądają dobrze z opisu i na pewno to też niebawem sprawdzę. Szczególnie "The Perfect Host" zachęca.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@moby22: Ja do tytułów nie przywiązuje względnej uwagi do realizmu, ponieważ ludzie realizmu często szukają wszędzie i to nawet w tytułach, które mają bawić.