Wpis z mikrobloga

@dlugi8: Dzięki, aplikacje banku też działają bez problemu?

Masz roota, czy tylko odblokowałeś Bootloader? Z tego co pamiętam, a dawno już nic nie flashowałem, nie trzeba robić roota, więc SafetyNet powinno być - więc teoretycznie banki, NFC mają śmigać.

Jak jest u Ciebie z GPS, szybko łapie fixa?

Co z gestami, możesz cofać ciągnąć od prawej krawędzi ekranu?

Pytam, bo właśnie chyba sobie wrzucę dla odmiany
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: wszystko działa bez problemu z apkami banku. Roota nie robiłem. Samo odblokowanie bootloadera wystarczy. Tylko będziesz musiał czekać jakiś czas na pozwolenie także załatw to wcześniej. Mówię o samej prośbie o odblokowanie.
Z GPS również nie ma problemu. Szybko łapie.
Co do gestów to nie wiem o co Ci chodzi. Jeśli o te gesty sterowania zamiast przycisków na dole to działa. Również fajne jest że przejeżdżając palcem w dolnej części
musiał czekać jakiś czas na pozwolenie także załatw to wcześniej. Mówię o samej prośbie o odblokowanie


@dlugi8: Właśnie czytałem, że to podobno wyłączyli i od razu można. Na razie przerosło mnie zainstalowanie sterowników adb przy mi flashu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Muszę przysiąść nad tym

Jeśli o te gesty sterowania zamiast przycisków na dole to działa


@dlugi8: dokładnie to

Dzięki, chyba sobie wrzucę, bo MIUI już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: znaczy nie wiem jak jest dokładnie teraz ale kiedyś to w ogóle trzeba było maile pisać. A teraz wrzucałem jakieś może maks pół roku temu to chyba musiałem czekać 2 czy 3 dni także zobacz dokładnie kiedy wyłączyli.
Te sterowniki to niestety zazwyczaj najdłuższa część zabawy XD
Na Arrow jest taka stockowa też ale lipna. Za bardzo nawet nie patrzałem tam na jakość zdjęć bo po prostu wygląda jak gowno
@dlugi8: Jak sobie poradziłeś z tymi sterownikami? Mam instalować sterowniki do ADB i w managerze urządzeń mam wybrać telefon, który ma vbyć podpisany jako zdaje się 'generic adb device; =, a nie jest
@dlugi8: Trzeba wtedy wybrać ręcznie sterowniki z pliku i je zainstalować i telefon ma zostać wykryty przez tę apkę do odblokowania bootloadera.

Sęk w tym, że u mnie ten Poco x3 nfc już od razu jest podpisany jako poco x3 nfc w managerze urządzeń i gdy próbuję zainstalować sterowniki adb, to windows 10 mówi, że mam najnowsze i nie da się nic z tym zrobić.

Jakieś pomysły?

A czy do ściągania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@k__d: no tak to jest z tym XD
Co do sterowników nie powiem co dokładnie działało bo nie pamiętam i sporo było zabawy z tym.
Konta usuwałem. Chyba, jedyne co to musisz chyba być zalogowanym do konta Xiaomi czy coś. Coś z tym kontem się robiło ale również nie pamiętam :/
Ale blokowania ekranu itp usunąć na pewno. Ciężko mi pomóc ( ͡° ʖ̯ ͡°)