Wpis z mikrobloga

@Szpeju: ja ostatnio wygrałem na airship będąc jednym impostorem na 14 crewmate'ów xd

Na samym początku to sami siebie powywalali a jak następnie 3 typa pod rząd sprzątałem i ktoś wreszcie znalazł ciało to padły podejrzenia na mnie ale mialem takie szczęście że akurat kręciłem się obok innego typa i cisnąłem kit że to nie ja i mnie tam nie było i ten typ potwierdził że jestem wrabiany bo byłem koło
@Szpeju: xd

Miałem też sytuację gdzie miałem przypał i ktoś normalnie widział jak mi schodzi przebranie shapeshiftera i zamieniam się w siebie

Nic z tym nie zrobił xd Żadnego zwołania spotkania ani żadnego rzucenia w moją stronę oskarżenia że jestem shapeshifterem. I to dwa razy mi się tak zdarzyło

Czasem niezłe cyrki się tu odwalają. Szkoda że wersja na xboxa jest taka niestabilna i jak jestem w lobby i ktoś wchodzi/wychodzi
@Szpeju: graj z opcją predefiniowanego czatu. Ja tak gram i daje radę, wiadomo że super szczegółów nie opiszesz ale mimo wszystko można pokombinować. Jakbym miał grać z pełnym czatem to też pisanie na padzie by mnie skutecznie zniechęciło xd