Wpis z mikrobloga

via Android
  • 6
@Bezz_ no, a jak xD już od małego byłem zakolakiem, karłem ( 168 cm obecnie ) i miałem #!$%@? charakter. Natury nie oszukasz, jak masz zostać przegrywem to nim zostaniesz nie ważne jak byś się starał Już wtedy natura delikatnie dawała znać iaki los mnie czeka ( wtedy jeszcze nie byłem tego świadomy ) dopiero po latach człowiek zaczyna łączyć kropki
@Nwojtek ryj masz git dla mnie no ale nie będę kłamał ale 168 to karzel, w dzisiejszych czasach ja ze swoim 175 nisko się czuje. Mam wujka co nigdy kobiety nie miał i na psychice mu się to mocno odbiło, ale się trzyma...
via Android
  • 2
@Barttson kiedyś o 5 rano nago, lub w samych majtkach ( do końca nie pamiętam) wybiegłem z domu z latarkami na głowie i w dłoniach muzyka #!$%@?ła mi z domu i tak ""tańczyłem" paręnaście minut. Jeszcze coś tam darłem mordę że niech się cieszą że mają to za darmo, bo w tym momencie to ja ryzykuję, a jak bym takiego strima na na necie puścił to mógł bym za to zgarniać hajs
@Nwojtek Ogarnąłbyś sylwetkę, broda, ścięcie na łyso, tatuaże i zrobiłbyą się na recydywiste/chama to na pewno przynajmniej Karyny poleciałby na Ciebie. U mnie nawet zarost jest upośledziny jak po jakimś wypadku.