Wpis z mikrobloga

@uszyk90: po prostu musisz chcieć tego pragnąć, kto ci ukradł marzenia? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
A tak serio to też bym chciał odwiedzić Ziemię Ognistą (kiedyś chciałem Tasmanię ale już mi trochę przeszło po tym jak widzę co tam się odwala na antypodach). Jedyny minus że tam tak bardzo zimno i wieje. Ale te szpiczaste szczyty są mega, nie ma takich drugich gór na świecie. Swoją drogą
europa - @uszyk90: po prostu musisz chcieć tego pragnąć, kto ci ukradł marzenia? ( ͡°...

źródło: comment_1640947801fCRv4whNejYMHXPKss9B5v.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@europa: ziemia ognista <3 też uważam że te góry są wyjątkowe. Ogólnie wietrzny klimat, te góry, jeziora, lodowce, ocean, pampa. Tam jest wszystko łącznie z najlepszą wołowiną. Dzięki za tytuł na pewno obejrzę
  • Odpowiedz
@uszyk90: i to jest pomysł. A miasto też obejrzę, dzięki. Swoją drogą przypomniałeś mi że miałem się zacząć uczyć Hiszpańskiego bo bez tego w tamtej części świata ani rusz.
  • Odpowiedz
@ramirezvaca: oj nie wiem, w ameryce łacińskiej, zwłaszcza na prowincji, to chyba mało kto zna angielski. Aczkolwiek będąc na Bałkanach przekonałem się o tym że całkiem dużo da się przekazać na migi oraz z pomocą Google Translate. Kwestia woli. Jak ludzie chcą to się dogadają nawet jak nie znają żadnego wspólnego języka a jak nie ma woli to i z Polakiem się nie dogadasz.
  • Odpowiedz
@europa: w Panamie i Gwatemali na prowincji to nauczyłem się rysować, tak samo w Chinach tam to nawet część pisma zatrybiłem, translator dużo pomaga a najważniejsza jest chęć jednej i drugiej strony, do tego na prowincji ludzie są ciekawi więc ta chęć jest. Pamiętam w Indiach w Ladhak jak na szlaku ogarniałem nocleg, po angielsku nikt nie gadał, a wszystko ogarnęliśmy plus nawet na kolacje nas zaprosili :)
  • Odpowiedz