Wpis z mikrobloga

Rozwala mnie podejście paulo sousy (z małej) do Polski i najważniejszych zawodników.
Miliony komentarzy, setki artykułów, tłumaczących to, dlaczego nie wystawił w najważniejszym dla Polski meczu Lewego i Glika. Może stała za tym jakaś wybitna myś szkoleniowa, pewnie sobie doskonale to wytłumaczyli z najlepszym piłkarzem globu.
Pewnie wszystko dograne przemyślane, wytłumaczone.
A nie ... poczekaj .... nawet się słowem do nich nie odezwał na ten temat. Żadnego uzasadnienia, nic, zero, po prostu dał kartkę ze skłądem.
Nie no ZAJEBIUSTY TERENER.
Aż mi się przypomniało, jak 3/4 Polski i 90% wykopu się wstydziło, że jakiś dziennikarz zadał pytanie w stylu "czy z San Marino będa grac byle by wygrac, czy chcą wysoko wygrać".
I oburzenie, jak mozna takiemu wybitnemu zadac tak prostackie pytanie ... jaki to wstyd dla Polski.
Przecież to #!$%@? noblista piłki i mega poważny i szanowany koleś.
Ten trener to 100% żart i beka.
Odpowiednie pytania dla niego, to pytania typu, czy myślał o taktyce e dłuzej niz 15 min, bo na wiecej on nie zasługuje.
Mniej wstydu ludzie.

#takaprawda #pilkanozna #sousa #reprezentacja
Pobierz
źródło: comment_16409481559GCiOjw2ZF0AnaKjoCLSKD.jpg
  • 7
@tomazzo69 posłuchaj ladyboy z Polski B.
Ty mnie wczoraj wołałeś bo pewnie dupka swędziała, więc odpowiedziałem pięknym za nadobne.
W nowym roku życzę ci mniej krwiawiących hemoroidów i cichszego salwa pękającej dupy :*****
@fasttaker: Nie mieszkam w polsce takze mozesz pisac nawet, ze z polski D jestem :) A co do glika alkoholika mam racje i zawsze bede mial, alkoholik bez szkoly nie nadaje sie na kapitana, a nowy rok zaczniesz na czarnej plastusiu :) A i milego nowego walu w twojej polsce C, hahaha biedaku ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tomazzo69 weź skończ mnie zaczepiać... Jak nie masz do kogo pisać, to weź sobie napisz do jakiegoś kumpla rumuna z pracy. Samotność na obczyźnie to słaba sprawa (sam przerabiałem). Ale dasz radę, czego ci szczerze życzę w 2022 roku.
:-*