Wpis z mikrobloga

#motogp #moto3
Nie jest to pewnie najlepszy dzień na kolejnego zawodnika, ale jutro zwyczajnie mogę być zbyt skacowany, żeby coś napisać, a nie chcę zostawiać Was dwa dni bez wpisu.

#26 - Scott Ogden - VisionTrack Racing Team (Honda)

Rzecz z dawna nie widziana. Młody Brytyjczyk wchodzący do mistrzostw świata. Co prawda, już nie taki młody, w przyszłym roku skończy 19 lat, jak na debiutanta dość sporo. Powstanie zespołu Michaela Laverty'ego otworzyło mu drogę do Grand Prix.

Ogden od dwóch lat ściga się w Pucharze Red Bulla. Najlepsze, co wyjeździł, to tegoroczne P7 w drugiej rundzie w Austrii i czternasta pozycja w tabeli. Na pełen etat odjechał także dwa sezony w juniorskich mistrzostwach Hiszpanii i to ten drugi był zdecydowanie lepszy. Dwa podia, w tym zwycięstwo w Jerez i Pole Position w Walencji. Nie jest to gość brany kompletnie na siłę.

Mimo tego, będzie mu bardzo ciężko zaistnieć w nadchodzącym roku. Mistrzem juniorów w Anglii z 2019 może i jest, ale z całkiem nowym zespołem i niezbyt szybkim teammatem problemem może być odpowiednie czucie wyścigów.

Typ: ostatnie miejsca

Wołam: @Zashi, @noriad, @Stitch, @wrobel28, @deliver, @barek_malawajder, @Wilq9911, @VR46
BogdanBonerEgzorcysta - #motogp #moto3
Nie jest to pewnie najlepszy dzień na kolejneg...

źródło: comment_1640964440z89Gl6rdCSDOVzJ1Zg3oed.jpg

Pobierz