Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Mam na karcie witcher 3 Wild Hunt complete edition. Jest to wersja angielska z polskimi napisami. W eshopie nie ma do pobrania language pack PL dla wersji complete, jest tylko dla zwykłej. Po zmianie regionu na Niemcy już taki pack do pobrania się pojawia, więc go pobrałem. Niestety ale przy próbie uruchomienia pojawia się komunikat że nie mam zainstalowanej podstawy... Ktoś wie jak zrobić żeby język polski działał?

#nintendoswitch
  • 6
@roymoss: Odnośnie wiedźmaka, to warto według ciebie zakupić wersję na switcha po ograniu tej gry na pececie? Dla mnie to kusząca wizja posiadania wiedźmina na małej karcie i granie w niego w dowolnym miejscu, ale czy ta grafika naprawdę aż tak odstrasza?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@profeskasz: niestety nie pomogę, bo nie miałem okazji grać w ogóle w wiedźmina. Na switchu to moje pierwsze podejście. Pogram jutro i zobaczę jak wygląda i czy do przeżycia. Jak będziesz porównywać z pc to będzie wyglądać beznadziejnie na pewno, ale w porównaniu z ps4 słyszałem że nie jest już tak tragicznie.
@profeskasz: w trybie przenosnym jeszcze jakos sie broni. na telewizorze wyglada tragiczne szczegolnie jak wczesniej miales okazje popatrzec na wersje pc w high/ultra. ale jest grywalna i daje radę na switchu jak coś.