Wpis z mikrobloga

Podsumowanie roku 2021

Rok temu w końcu jasno określiłem, jak ma wyglądać moja blogowa twórczość. Miałem już kilka pomysłów: blog z opowiadaniami, potem blog z opowiadaniami tylko cyberpunkowymi, później blog z recenzjami dzieł przynależących do fantastyki naukowej, aż w końcu dotarłem do „wyspecjalizowanego” bloga z opiniami o rzeczach wpisujących się w mój ulubiony gatunek - cyberpunk rzecz jasna. Oraz o przemyśleniach dotyczących (nie)dalekiej przyszłości.

Oczywiście koncept to jedno. Na brak pomysłów nigdy nie narzekałem, na brak chęci także nie, gorzej z wykonaniem. Miałem plan publikować przynajmniej jeden tekst miesięcznie, skończyło się na ośmiu przez cały rok. Mogło być tego więcej, ale cieszę się, że jednak nie jest mniej.

Tematycznie był to rok „Ghostrunnera”, gry, na której punkcie wręcz oszalałem. Na „szczęście” przede mną ostatni z zapowiedzianych dodatków do pierwszej części, więc będę mógł skupić się na innych gierkach et cetera. ; )

Zachęcam do czytania i przede wszystkim komentowania. Lubię, naprawdę lubię konstruktywną krytykę i nie jestem osobą, która się o nią obraża. Fajnie jest dostawać feedback, wiedzieć, co robię dobrze, a co nie. :)

Oto lista tekstów, które pojawiły się w 2021 roku na moim blogasku:

1. Czy e-booki to czytelnicza przyszłość?
2. Miłość przyszłości
3. opinia o grze „Ghostrunner”
4. opinia o Hardcore Mode w grze „Ghostrunner”
5. opinia o Kill Run Mode w grze „Ghostrunner”
6. opinia o płatnych DLC do gry „Ghostrunner”
7. opinia o trybie Wave Mode w grze „Ghostrunner”
8. opinia o komiksie „Cyberpunk 2077. Trauma Team”

Plany na przyszły rok? Pisać dalej, a jakże! To mój mały hobbystyczny projekt, więc nie chcę go tak łatwo porzucać ani tym bardziej zaniedbywać. Moje minimum to sześć opublikowanych tekstów, a optimum dwanaście.

#cyberpunkstories - piszę o grach, książkach, filmach, serialach, komiksach i mangach, ogółem o wszystkim, co jest związane z cyberpunkiem.

#cyberpunk #tworczoscwlasna #piszzwykopem #gry #komiks
  • 1