Wpis z mikrobloga

@arkan997: Ma #!$%@? manierę w glosie. I do tego gada takie jakieś kocopoły. Do tego sama tematyka jej filmów jest kwintesencją takich kolorowych gamergirl na przestrzeni ostatnich paru lat xD
Już nie oceniam wyglądu, bo to indywidualna sprawa, ale mnie mocno kłuje w oczy
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 318
@arkan997: ja tam filmy jordana nawet lubię. Jakoś nigdy nie przeszkadzało mi to jego słynne gibanie i zamiłowanie do japońskich gierek,bo po prostu każdy ma tam swoją niszę i to jest w sumie ok bo każdy znajdzie coś dla siebie.Jedyne co irytuje to że lubi często ten swoj lewacki światopogląd przemycać nawet gdy sytuacja tego nie wymaga
  • Odpowiedz
@arkan997 TVGry powoli zmierza w kierunku GOLa tj stara gwardia której się nie chce więc #!$%@? z automatu byle target wyrobiony i nowy narybek do którego rekrutacji nikt nie przykładał wagi bo na tych warunkach to aż dziwne że zostali dłużej niż miesiąc.

Brak recenzji dużych gier w 2021, robienie streamów zamiast materiałów (bo łatwiej), recykling starych tematów w nowej formie. Do tego odchodzi szef a wątpię żeby nowy szef z kumpli
  • Odpowiedz
@arkan997 powinni jej dawać filtr, spooe youtuberów oszukuje jeśli i słuchać, że ich głos jest poprawiany, tu akurat jest to wymagane żeby dało się to oglądać
  • Odpowiedz
  • 50
@arkan997 dla mnie ostatnio również szefo... Te jego żarty dla 13 latków są irytujące. Kiedyś dało się go słuchać, a teraz się giba i rzuca sucharami, próbując udawać Heda, który jest z tryb znany - notabene on też mnie zaczyna wkurzać, bo połowa jego materiału to nic nie znaczące żarty, a co raz częściej durne.

Całe tvgry powoli podupada, w komentarzach co raz częściej można znaleźć wpisy krytykujące.
W ostatnim FAQ była
  • Odpowiedz
@arkan997: Jordan jest spoko, chociaż czasem mam wrażenie, że na filmach jest za bardzo spięty i wygląda jakby miał focha.

Ostatni materiał Julki o Stardew Valley był bardzo przyjemny, dziewczyna musi być może jeszcze po prostu trochę oswoić się z kamerą.

Ogólnie to każdy ma swoje gusta - i ulubionego prowadzącego.
  • Odpowiedz
Jordan jest spoko, chociaż czasem mam wrażenie, że na filmach jest za bardzo spięty i wygląda jakby miał focha.


@ambereyed: to ten łysy?
Jak spoko może być ktoś, kto przez połowę czasu gapi się gdzieś w bok, zamiast na widza?
Wyobraź sobie, że gadasz z kimś na żywo i ten ktoś mówi do ciebie, ale patrzy się w drugą stronę xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 76
@arkan997: Na TVGRY obecnie wiedzie prym Kacper Lipski. Bardzo dobre filmy, które wyczerpują temat, a te tematy są zazwyczaj ciekawe, no i radiowy moim zdaniem głos, który jest idealny do słuchania.
  • Odpowiedz