Wpis z mikrobloga

Mirki, mam problem z podłączeniem anteny telewizyjnej do starego telewizora mojej mamy marki Thompson.
W skrócie wyprowadziliśmy się już jakiś czas temu i mama prosiła, żeby zrezygnować z kablówki, bo i tak nie korzysta i wystarczą jej podstawowe kanały. No i chciałem teraz podłączyć jej tę antenę jak na zdjęciu poniżej, ale jest ona dokładnie tego samego wymiary co wejście Cable Input ze zdjęcia.
Myślałem, że muszę zdjąć tę czarną nakładkę, ale ona zupełnie nie schodzi.

Co ważne, znalazłem w domu kable identyczne (na zdjęciu w komentarzu) i tam wejście do telewizora pasuje, ale znowu nie mogę połączyć drugiej strony z anteną ( _)

Nie wiem czy tłumaczę to jasno, ale może ktoś ogarnie. Najwyżej w pon zadzwonię do kogoś, kto się na tym zna, ale nie chcę na cały weekend zostawiać mamy samej w domu zupełnie bez telewizji.

#telewizory #antena
Pobierz FunkyGogo - Mirki, mam problem z podłączeniem anteny telewizyjnej do starego telewizo...
źródło: comment_1641031530hzFL9804w5k2RUIV073bqv.jpg
  • 7
@FunkyGogo: zlacza antenowe to nie jest moja mocna strona, ale najpierw w ogols sie zainteresuj czy ten tv obsluguje obecny i wchodzacy standard, bo inaczej to dekoder dvb-t nowy albo tvbox/firestick i iptv od ukrainca za te 12-15zl miesiecznie i tyle