Wpis z mikrobloga

Na swoim instagramie napisałem, że do 1 stycznia robię przerwę, a potem wracam z czymś wielkim. No to jestem ( ͡° ͜ʖ ͡°) i na Wykopie też. Co będę robił? Wyzwanie 365 sketches, co oznacza ni mniej ni więcej, że po prostu codziennie będę robił jeden szkic i go wrzucał. Przez rok. Tylko tyle, albo aż tyle ( ͡° ͜ʖ ͡°) Czy mi się uda? No nie wiem, ale nie tracę wiary w siebie xD 31 grudnia wyjąłem z teczki wszystkie swoje prace z poprzedniego roku, i wcale ich nie było dużo (odejmując Inktober i szkicowniki, jest ich 16). Potrafiłem 3 miesiące(!) malować jedną ilustrację, po czym stwierdzić, że jednak mi się nie podoba, bo za długo nad nią siedziałem. Po angielsku bym powiedział „I overworked it” a po polsku… przepracowałem? Chyba nie mówi się tak xD Ale, w każdym razie, ważne jest, żeby znaleźć ten złoty środek i nie siedzieć nad jednym ani za krótko, ani za długo. Nad tym chcę pracować. Przy kolejnych wpisach z tej serii już się nie będę aż tak produkował, jak coś xD Chciałem napisać parę słów wstępu. Jak ktoś ma ochotę bawić się ze mną, to zapraszam do wrzucania swoich szkiców. Tag to #365szkicow, z tego co sprawdziłem nikt go nie używał, więc ja zaklepuję xD.
A więc lecimy z tym, #365szkicow 1/365 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jest to imbryk do herbaty, z którego codziennie korzystam, robiąc sobie w nim herbatę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ołówek mechaniczny na brystolu 4x6inch.
#rysujzwykopem #rysunek #szkice #sztuka #naukarysowania #art
Pobierz mariaerimos - Na swoim instagramie napisałem, że do 1 stycznia robię przerwę, a potem...
źródło: comment_1641042747uwM5LOY2ibMGLLTPogAWz9.jpg
  • 2