Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

AKTUALIZACJA: NIE ZSZYLI, BO ZA PÓŹNO. MA PLASTERKI, BLIZA BĘDZIE JAK SAM #!$%@? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@tojapaweu:
To tak na pocieszenie - kumpel w 2015, też w sylwestra, zaliczył w totalnym upojeniu glebę na drodze wysypanej żużlem. Przywalił centralnie gębą bo nawet odruchu podparcia się rękami już nie miał. Wrócił do domu i obudził się przyklejony zaschnięta krwią do poduszki. Poznałem go pół roku po tym
  • Odpowiedz
im większa szpara tym gorzej, dlatego się zszywa, prywatnie pewnie by to jeszcze "odnowili" i zszyli, zawsze lepiej tak niż szpara na kilka mm, z takim strupem to będzie słabo

jak będzie bardzo systematyczna to jest szansa się tego pozbyć kremami przeciw bliznom i mezoterapii mikro igłowej (dermapen), ale trzeba być zdeterminowanym, bo to trzeba z roku albo 2 minimum
  • Odpowiedz
@tojapaweu: normalne brwi, ale pazury popsute, bez szycia, lekka blizna zostanie. Mojej siostrze karnisz spadł na czoło i podobnie rozciął, nawet na pogotowiu byliśmy ale panowie pokręcili bekę że pewnie zupa była za słona przemyli ranę i do domu, po 10 latach prawie bez śladu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tojapaweu: miałem idebtyczne rozciecie, tylko troche nizej tam gdzie zaczyna sie nos. Tez za pozno na szycie, smarowałem contratubexem jak #!$%@?, blizna po dwoch latach still obecna ( ͡º ͜ʖ͡º)
Nawet polubiłem, nadaje do charakteru ( ͠° ͟ل͜ ͡°)
  • Odpowiedz
@dr_Batman: w maju tego roku miałem w tym samym miejscu, identiko rozcięcie na czole (plus guz wielkości pieści), 3 szwy łącznie na. SOR. Wyliczyli mi 1 procent uszczerbku z grupowego pzu, odwołałem się, dali ostatecznie 2%. Ostatnio wykupiłem sobie jeszcze dodatkowe ubezpieczenie z 2 krotnie większą sumą, bo u mnie to co chwilę takie rany mam. Nie minął miesiąc, noc sylwestrowa - cyk, tym razem ręka ( ͡° ͜ʖ
  • Odpowiedz
@tojapaweu: nie słuchaj się Mirkow, tak blizna będzie. Ale kup plaster ściągający, żeby nie rozgrywała się i nie powiększała przy mówieniu, lub przewracaniu z boku na bok i spaniu.
Dwa jak się zagoi kup maść cebulowa na blizny, albo lepiej idź do apteki pokaz problem kup, opatrunki i maści które Ci pojęcia maści stosuj jak już bezdzie zagojone złe bez żywej rany.
Jeśli masz kosmetyki jak collegagen(ten drogi :c) czy kwas
  • Odpowiedz