Wpis z mikrobloga

@Bigmajk2137: mam to samo od jakiś trzech tygodni ale ostatnio jakby trochę się uspokoiło fo tego czasami takie lekko klucie w klatce piersiowej a na początku to było takie uczucie przytykania, byłem u lekarza zwykłego ale osłuchał i wszstko ok plus robiłem krew ale we krwi nic nie wyszło mimo to dalej odczuwam to x
Czasami i chyba wyborem się na jakiej ekg czy coś bo niby lekarz mówił że to
@ketiow tak szczerze to się nie wybrałem xD, ale teraz będę chciał iść gdzieś prywatnie. Generalnie te mocne uderzenie od wiosny praktycznie ustało tylko czasem mnie troszkę zakłuje
@Bigmajk2137: I jak ? Ja mam to samo od prawie roku. Takie pojedyncze mocne uderzenia. Czasami kilka takich mniejszych. W ciągu doby nie ma ich dużo - powiedzmy, że około 20. Kardiolog nic nie widzi po EKG, Holterze i badaniu krwi. Kazał brać magnez. Coś tam pomogło ale problem całkowicie nie znikł. Mam teorię, że to przez picie alkoholu i lataniu do kibla co chwile i wypłukuje z siebie b.dużo elektrolitów,
@lock_75 Nigdzie nie byłem bo od wiosny wszystkie objawy mi ustały. Od tamtego czasu lepiej sie odżywiam wiec może brakuje Ci jakiegoś składnika w diecie, ewentualnie moze to tez było z przemęczenia bo miałem bardzo dużą aktywność, ale polecam się wybrać do dobrego kardiologa aby rozwiał wszelkie wątpliwości.