Wpis z mikrobloga

W ten nowy rok z racji ustalania postanowień noworocznych chciałbym przypomnieć mirabelkom z tego pięknego portalu, że mężczyźni preferują normalne sylwetki u kobiet jak u pani ze zdjęcia. Pomijając obfitość biustu, taka sylwetka nie wymaga większych nakładów pracy poza powstrzymaniem się od kompulsywnego objadania oraz sprzątania mieszkania/domu 1-2x w tygodniu (jako formę aktywności fizycznej). Wymówki typu dwójka dzieci czy choroby tarczycy to bajki dla małych dzieci.
#tinder #logikarozowychpaskow #heheszki #p0lka #mirkokoksy #mikrokoksy #silownia
Panitsch - W ten nowy rok z racji ustalania postanowień noworocznych chciałbym przypo...

źródło: comment_1641054807YrH4jtBbtpKxARbGgxzDOz.jpg

Pobierz
  • 76
trzeba być jednak ignorantem, żeby twierdzić że kobieta może mieć ładną sylwetkę poprzez samo niejedzenie. Tak samo jak w przypadku mężczyzn, tak samo i dla kobiet - najlepszy jest regularny trening siłowy, z porządnym obciążeniem. Inaczej mamy chudego szkieletora z obwisłymi mięśniami i skórą.


@helga-von-klusken: nie wymagaj od nich myślenia. Z tym u nich bardzo ciężko
mężczyźni preferują normalne sylwetki u kobiet jak u pani ze zdjęcia


@Panitsch: Mężczyźni = umysłowy kolektyw myślący tak samo
Wszyscy też preferujemy długowłose brunetki z zielonymi oczami. Blondynki z niebieskimi oczami do kosza
zamiast dyskusji na poziomie, lepiej jest zarzucić mi brak myślenia, trochę przykre


@Panitsch: różne tyle sylwetek dziedziczone po przodkach gruszka, kwadrat, prostokąt, jabłko i kilkanaście innych:. ISTNIEJĄ
Wykopki: leniwe złe pOlki jedzą za dużo dlatego nie mają figury klepsydry niczym modelki Victoria secret.

taka sylwetka nie wymaga większych nakładów pracy poza powstrzymaniem się od kompulsywnego objadania oraz sprzątania mieszkania/domu 1-2x w tygodniu (jako formę aktywności fizycznej). Wymówki typu dwójka dzieci czy
@Panitsch: @Wogybogy: przecież wszystko zależy od sylwetki, a nie samych liczb.
To tak samo jakby liczyć bmi u Pudziana w szczycie formy i Janusza z bebzonem. Niby ten sam wzrost, waga i bmi, ale jednak coś nie teges. xD

W teorii wystarczy jeść waciki pomijając je wodą i wystarczy.
W praktyce, gdy laska ma pecha i nie ma odpowiedniej sylwetki (genetycznie) lub ubrań, które "pokażą" sylwetkę, to taka super chuda
@helga-von-klusken: No właśnie nie, znajome które z tego co wiem w życiu ani razu nie były na siłowni mają lepsze sylwetki w moim mniemaniu od fitnesiar, ewentualnie czasami większy tyłek jest ważny. Nie rozumiem dlaczego kobiety tak często myślą, że sylwetka Chodakowskiej czy podobnej jest tak pożądana, skoro zwykła dziewczyna, która mało je wygląda lepiej.
@Panitsch: Czlowieniu, ciaza potrafi zniszczyc najlepsza sylwetkę i wyglad. Skora na bebzolu sie rozciaga, ona nie wraca do dawnej postaci tak latwo. Do tego gospodarka hormonalna, ktora ma ogromny wplyw na wage. Aczkolwiek rowniez uwazam, ze mimo wszystko kobiety maja latwiej, bo znacznie latwiej jest zachowac prawidlowa wage niz przypakowac i jeszcze sie potem wyrzezbic.

Ja tam akurat preferuje szczuple, harmonijne sylwetki u rozowych, ale kazdy ma inny gust. Mam wielu
@Panitsch
@TakiTaki
Zabawna sprawa, choroba tarczycy potrafi wpłynąć na rzeczy w stylu wzrost (przed i w trakcie dojrzewania) oraz na metabolizm. Nie jest niemożliwe, żeby z niedoczynnością nie chudnąć (można też ją leczyć, duh), ale potrafi to być bardzo karkołomne
@Panitsch: gowno prawda. Laska ma zbyt szerokie ramiona, wąskie biodra i pewnie hip dip, ręce jak u kosmity, uda za chude i do tego jest krzywa.

A teraz laska, która podoba się każdemu i nikt by nie zerknął na te pokrakę wstawiona przez opa.
|
\/
pancernapiescdzieciatka_jezus - @Panitsch: gowno prawda. Laska ma zbyt szerokie ramio...

źródło: comment_1641068123dMWOrugRNBNXi6BgZ75y6E.jpg

Pobierz
@helga-von-klusken

trzeba być jednak ignorantem, żeby twierdzić że kobieta może mieć ładną sylwetkę poprzez samo niejedzenie. Tak samo jak w przypadku mężczyzn, tak samo i dla kobiet - najlepszy jest regularny trening siłowy, z porządnym obciążeniem. Inaczej mamy chudego szkieletora z obwisłymi mięśniami i skórą.


Oczywiscie ze moze, skoro ja moge miec ładna przy jedzeniu wszystkiego co mi sie podoba i nie cwiczeniu. I nie ,nie waze 100kg