Wpis z mikrobloga

Prawdę mówiąc nie sądziłem, że #majstry to takie tłuki. W dzisiejszym odcinku przez pół godziny pokazywali wyznaczanie dwoma laserami "płaszczyzny skosu", przy okazji ulepszając kawałkiem czegoś (niebieskie na zdjęciu) specjalistyczny uchwyt z wieloma regulacjami.

Ziomeczki (wiem, że czytacie), zdradzę Wam Wielką Tajemnicę Geometrii Wykreślnej: do wyznaczenia dowolnej płaszczyzny wystarczą trzy punkty i laser jednopłaszczyznowy na najzwyklejszym statywie. Zanim zaczniecie uczyć innych, ogarnijcie trochę wiedzy, rok pomagania znajomym na ogródkach działkowych to jak widać za mało. Nawet Wasz idol #lukaszbudowlaniec, jak miał coś przestrzennego do roboty, to sobie to modelował w sketchupie, żeby zrozumieć. Nawijka i cwaniakowanie może wystarczą na jutubie, ale na budowie już nie bardzo ;)

Zresztą widzowie już zaczęli prostować te majstrowe nauki w komentarzach. Oby tylko #misskanalu serduszek wystarczyło! :)

#codzisreklamujemy #codzisrobimy
berman - Prawdę mówiąc nie sądziłem, że #majstry to takie tłuki. W dzisiejszym odcink...

źródło: comment_1641061070Ps6qO27DY1tM3cxLYOZsXg.jpg

Pobierz
  • 9
@Jopek1974: ;))) W następnym odcinku: "Jest oczywiście prostszy sposób, który zaraz wam pokażemy, a w poprzednim odcinku sprawdzaliśmy was, czy dokładnie oglądacie" ;) Klasyka Shadowbańca ;)

@PlatinumSilver: #piwnykrzychu wstawił filmik, na którym widać, że to jest początek płytek ze spadkiem pod natrysk z odpływem liniowym (na tym sreenie poniżej wanna jest po lewej, odpływ po prawej). To co zaznaczyłeś na czerwono, to początek spadku, i tak wygląda, bo fota jest
berman - @Jopek1974: ;))) W następnym odcinku: "Jest oczywiście prostszy sposób, któr...

źródło: comment_16411320136BrsgU38pVobSkFEbdfuet.jpg

Pobierz