Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nowy rok zaczynam z dość ponurymi przemyśleniami. Jestem koło 30 i ostatnie lata spędzałem na sylwestrze ze znajomymi. Wśród znajomych jesteśmy pierwsza para u których pojawiły się dzieci. Pomimo próby utrzymania znajomosci, najbliższe osoby nawet się nie odzywały na święta, nie dostaliśmy żadnego zaproszenia na sylwestra. Wiem ze mamy dziecko, ale mimo wszystko jest bardzo przykro. Ten wpis to nie prośba o dobre rady tylko wyrzucenie z siebie złej energii i smutku. #sylwesterzwykopem #przemyslenia #zalesie #f1 #verstappen

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d019a80ed247000a925e07
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 14
@AnonimoweMirkoWyznania: Nie dziwię się twoim znajomym, nataliści są bowiem dla wielu ludzi z góry straceni. Przynosicie nowe zło i zmuszacie istoty, które sami przywołujecie do życia bez pytania ich o zgodę, do cierpienia podczas egzystencji na tym złym świecie, a ostatecznie też śmierci. Poza tym małe dziecko nieziemsko #!$%@? i w życiu niechciałbym uczestniczyć w sylwestrze z drącym japę bachorem.
Nie dziwię się twoim znajomym, nataliści są bowiem dla wielu ludzi z góry straceni. Przynosicie nowe zło i zmuszacie istoty, które sami przywołujecie do życia bez pytania ich o zgodę, do cierpienia podczas egzystencji na tym złym świecie, a ostatecznie też śmierci.


@chianski: Ileż można pić? Jest 2. stycznia, trzeba powoli zacząć trzeźwieć.