Wpis z mikrobloga

Czemu kazdy na wykopie chwali się, że jeździ przepisowo i nigdy nie przekracza dopuszczalnej prędkości, a gdy wyjedzie się w trasę to spotkać kogoś kto jedzie przepisowo to cud?


@darkdancerr: pisał też o jeździe ogólnie przepisowej. Właściwie to napisał przede wszystkim o jeździe przepisowej i podkreślił przestrzeganie limitów prędkości.
To o co pytasz jest niesłychanie skomplikowanym problemem społecznym i nie chodzi tutaj nawet o jeżdżenie autem. Takie osoby zwykle kłamią, jednak tworzą sobie argument w internecie którego nie da się "moralnie" odbić, więc nieważne jakbyś pokazywał że rzeczywistość działa inaczej i wszyscy jesteśmy tylko ludźmi to i tak będziesz poziom niżej od tego wyimaginowanego idealisty. Ostatecznie się pogrążasz w oczach większości, szczególnie tam, gdzie każdy jest dla siebie anonimowy i się
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Ale mi się zdarza złamać przepisy, jak np nie włączę tempomatu. I jeżeli tak robię i jadę z niebezpieczna prędkością przez miasto to yebac mnie prądem.

To że coś robię źle nie znaczy że od razu muszę szukać usprawiedliwienia i obwiniać cały system za swój błąd.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@push3k-pro:

Nie, jest zupełnie inaczej. A jak? Mój znajomy, kiedyś się zdziwił jak się okazało, że w całym towarzystwie tylko on dorzuca do pieca plastikowe butelki.


I co mu wtedy wszyscy powiedzieliście?
@to_jest_chyba_kurcze_zart:

I co mu wtedy wszyscy powiedzieliście?

Że nie palimy śmieciami. Ludzie, którzy robią różne wykroczenia sobie je relatywizują, często właśnie w sposób taki, że przecież wszyscy tak robią, a ty jeszcze dodatkowo zakładasz, że jak ktoś mówi, że nie robi to pewnie kłamie.
Jakie #!$%@?, „wszyscy łamią przepisy, podaje źródło: instytut badań z dupy i jak ostatnio wyjechałem ze swojej wiochy, to@jeden jechał 70 na ograniczeniu do 50”.
@Cygan_Wojtus: jak widzę nielogiczność znaków tak jak u mnie w gminie, gdzie w mojej wiosce nie ma w ogóle znaku teren zabudowany i na prostej drodze jadą po 100 gdyby nie kiepska droga, a w innej postawili go 300 m przed pierwszym pojedynczym domem to jeżdżę zawsze tak samo 70-80-90 na takich drogach, nieważne czy miasto czy wieś.
@xXxPu55ySl4y3RXxX: Pewnie przed pasami, jak jeżdżę z Bielska w stronę Katowic to takich miejsc na DK1 w Czechowicach i Pszczynie jest co najmniej kilkanaście, 70, 90, i jeb 50 bo pasy ( ͡° ͜ʖ ͡°) trzeba się zajebiście pilnować bo cały czas tam krążą nieoznakowane, takich miejsc jest wszędzie pełno, #!$%@? to ale co możemy zrobić ¯\_(ツ)_/¯