Wpis z mikrobloga

@Jank70071: o polecam tą aplikację, miałem xiaomi vacuma jakiegoś, podpiąłem go pod wifi i było wszystko fajnie. Działał. Następnie kupiłem voimi i xiaomi poszedł do rodziców 50km oddalonych ode mnie. No i pewnego razu odpalałem z telefonu u siebie voimi i kliknąłem na xiaomi przypadkiem i mi dzwonią że Xiaomi się sam z siebie odpalił.
Tak w ogóle to zastanawia mnie czy, po aktywowaniu tych trybów tymi suwakami po prawej urządzenia mają być wyłączone/włączone i w jakim trybie mają pracować (ręczny/automatyczny). Czy to nie ma znaczenia?
@nawri mam ustawioną lokalizację na Hongkong.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Tak w ogóle to zastanawia mnie czy, po aktywowaniu tych trybów tymi suwakami po prawej urządzenia mają być wyłączone/włączone i w jakim trybie mają pracować (ręczny/automatyczny). Czy to nie ma znaczenia?


@Jank70071: Nie powinno mieć znaczenia. Po prostu po zmianie stanu powinna się wykonać akcja. W Twoim przypadku jeśli AQI było na starcie 001 to urządzenie nie wyłączy się. Dopiero gdy wzrośnie ponad 11 to się włączy. A potem gdy spadnie
@iancurtis Dziwna sprawa, najpierw aktywowałem te tryby automatyczne tymi suwakami, następnie odłączyłem urządzenia od zasilania, po ponownym podłączeniu do zasilania wszytko działa tak jak powinno. Dmuchnąłem dymem z Iqos w czujnik, skoczyło do 600 następnie urządzenie się włączyło i czyściło aż spadło do 9 po czym się wyłączyło. Nawilżacz po włączeniu po chwili się wyłączył bo wilgotność wynosiła 62%. Ciekawe czemu dopiero po zdjęciu zasilania automatyzacja zaczęła działać jak powinna. Dziękuję za