Wpis z mikrobloga

jest jakas polska stronka, ktora dziala tak, ze mozna szukac domu na sprzedaz po mapce w stylu google maps, tzn sa na nia naniesine lokalizacje wszystkich ofert jak tutaj - https://www.rightmove.co.uk/property-for-sale/map.html?locationIdentifier=REGION%5E904&numberOfPropertiesPerPage=499&propertyTypes=&viewType=MAP&mustHave=&dontShow=&furnishTypes=&keywords=&viewport=-2.90983%2C-1.59147%2C53.2672%2C53.6429?
Plus czy sa jakies strony, ktore zbieralby ogloszenia z gratki, olx itd w jednym miejscu? #nieruchomosci
  • 13
@fx71: Problemem nie są posrednicy tylko właściciele mieszkań którzy nie dają nieruchomsoci na wyłączność tylko 10 rożnym biurom myśląc ze tak się szybciej sprzeda ( ͡° ͜ʖ ͡°) i wtedy nikt nie poda dokładnej lokalizacji bo nie ma wyłączność i można go ominąć - co jest bardzo polskie
@aekitea: Nie, nie sprzedaje. Jest śmietnik. Żaden Posrednik się nie zaangażuje w 100% bo nie ma pewności ze to on sprzeda. A mając wyłączność jest pewny zarobku i odpala 100% swoich możliwości.
@aekitea: tak, jestem pośrednikiem dlatego wiem jak to wygląda "od wewnątrz".
Jest pewny zarobku, ale nikt normalny nie chce sprzedawać czegoś długo, tylko chce sprzedać szybko i skutecznie.

Miałem taki case:
mieszkanie w krakowie 2 pokoje, było w 6 agencjach na umowach otwartych, czasami ktoś przyprowadzał klienta, ale to były agencje co każdy pracownik ma 10-20 mieszkan i w sumie niewiele o nich wie.

Przez rok nie sprzedał nikt, my wzieliśmy