Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Nie mogę założyć konta, bo konto owszem, usuną, ale przypisanego maila i telefonu już nie... Btw. Wie ktoś, jak to ogarnąć?

Zastanawiam się, czy kupić zestaw #lego Hogwart 71043 czy lepiej zestawy 76386 Hogwarts: Polyjuice Potion Mistake, 76387 Hogwarts: Fluffy Encounter and 76389 Hogwarts Chamber of Secret I je połączyć. Jak myślicie, co da więcej frajdy i lepszy efekt końcowy?

Pewnie jeszcze wieże astronomiczną, zegarową i wielką halę też jakoś się da dołączyć?

#harrypotter #klockilego #hobby

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61d2cad80ed247000a9288dc
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Przekaż darowiznę
  • 6
@AnonimoweMirkoWyznania: no to jak chcesz Hoghwart to jeszcze weź pod uwagę połączenie 75954 + 75948 + 75969 + 75953.
Na ten Hogwart nowy "modułowy" składają się w sumie komnata tajemnic, puszek, pomyłka z eliksirem wielosokowym, pierwsza lekcja latania i dormitorium Gryffindoru - mam je wszystkie i pod kątem zabawy są naprawdę super. Z poprzedniej serii mam wielką salę i wieżę zegarową i pod kątem wizualnym ta wersja zamku wygląda dużo lepiej.