Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
boski papier
Słuchajcie tego mirasy.
Jest taki papier dodupu w lidlu, na pierwszy rzut oka nic szczególnego. Wziąłem go bo był na promocji tydzień temu. Zacząłem go używać i... Był jakiś taki cienki i za krótki. Jakbyś chciał się jak prawdziwy polak jednym listkiem podetrzeć to albo byś paluchem rów przeorał, albo by się rozdarł, a wtedy to już w ogóle kaplica.

No ale nie wyrzucę dobrego papieru, więc przez kolejne dni starałem się wypracować odpowiednie proporcje. Zacząłem od długości, wydłużając punkt zgięcia aż do otrzymania pełnej długości palców. Wyszło około 1 listek + 1/3 kolejnego. Tym samym na 3 rollach tracę 1 pełny listek.

Teraz przyszła pora na warstwy. Dla ambitnych zwykle wystarczają dwie, ale nie tym razem. Tak kręciłem swój papier kręciłem, aż wreszcie zdałem sobie sprawę:

Twórca tego papieru był je*anym geniuszem.

Zgadniecie jaka jest idealna liczba warstw, aby dupce było wygodnie, a i portfel nadmiernie nie cierpiał? 7. Boska liczba. Cwaniaki tak to wymyśliły, żeby użytkownik sam odkrył ukryty w papierze schemat. Jestem pewien że człowiek projektujący ten papier był fanem boskiej komedii Dantego. Od dzisiaj podcieranie się już nigdy nie będzie takie samo.

#ciekawostki #paranormalne #papier
Pobierz greedy_critic - boski papier
Słuchajcie tego mirasy.
Jest taki papier dodupu w lidlu,...
źródło: comment_1641208657oaKRmDIGUmk90GIH0d7YqQ.jpg
  • 5