Wpis z mikrobloga

Hej. Po zagraniu w ni no kuni na #nintendoswitch nabrałem ochoty na bardziej przenośne wersje #jrpg. Czy mógłby ktoś doradzić jakie #nintendo ds wybrać i na co uważać? Chciałbym żeby było jak najbardziej przenośne, więc chyba odpuszczę wersje xl. Czy dsi będzie dobrym wyborem? Nie mam moralnego problemu z piratami jeżeli nie są już oficjalnie dostępne, mogę kupić oryginalne karty jeżeli są spoko wycenione, a nie w cenie nowych gier AAA. Na co uważać przy zakupie? Czy są jakieś często spotykane wady?
  • 11
@WuERA: Gierki na DS-a z ebaya są w miarę tanie.

Jak też myślisz o gierkach na GBA to DS Lite.

Na co uważać przy zakupie? Czy są jakieś często spotykane wady?


@WuERA: czy zawiasy sa całe, czy ekrany nie sa porysowane
@Kryspin013 zastanawiałem się nad GBA, ale chyba to będzie za duży przeskok graficzny. Czy dobrze rozumiem, że slot na karty GBA i slot na karty pamięci się wykluczają?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@WuERA: zawiasy i najważniejsze dobry ekran, zwłaszcza dolny bo trochę jest zabawy z wymianą

Do ds możesz kupić kartę by grać w "kopie zapasowe", polecam oryginały, ale niektóre gry są praktycznie nie do dostania bez oddania nerki na skup
taniego


@WuERA: czyli chyba pierwszy 2DS, ten bez zawiasow. niezniszczalny. eshop tam do dzis dziala, tylko z platnosciami sa jaja. nie kupisz przez kosnole bo ona nie obsluguje bezpieczniejszych platnosci obowiazkowych w unii ;) doladowac srodki przez konto nintedo na stronie www i kupic na konsoli z srodkow na koncie.

ale pamietaj ze era 3ds/2ds to gry PRZYPISANE DO KONSOLI, a nie do konta jak na switchu.
@WuERA: kwestia odpowiednich spodni ;) do nerki/kołczanu prawilnosci pewnie wejdzie ;) torebki na ramie tez niby sa unisex w dzisiejszych czasach ( ͡º ͜ʖ͡º)

ja jako milosnik plecakow nigdy z nintendo problemu nie mialem ;)