Wpis z mikrobloga

Byłem świadkiem jak buńczuczny Oskarek rocznik 06' w McDonald's zmacał dzisiaj cycki dwóm koleżankom, jedna z rocznika 06', druga 07' xD

Przykre to, że takim młodym dziewczynkom imponuje przeklinający chłopak, który je wyzywa, ale no cóż. Zresztą te dziewczynki też przeklinały jakby dopiero co wyszły z więzienia o zaostrzonym rygorze ¯\_(ツ)_/¯

Idiokracja.

A wy jak tam #przegryw, dalej mili dla loszek i nic z tego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


#bekazpodludzi #bekaztwitterowychjulek
  • 18
@trevoz: w wieku 16 lat w czasie wolnym budowałem z kolegami bazy w lesie, kogo obchodziły wtedy lochy jakieś, takie życie przegrywów ze wsi, trochę to smutne jak się o tym pomyśli bo i smutne teraz mamy życia, kontakt średni, dwóch to obecni alkoholicy... Tak to wygląda jak wszystkiemu przewodzi obecnie seks , bo to jedyne o czym ludzie teraz myślą. Niby chłop nigdy nawet cyca nie dotknął ale może to
swoją drogą za moich czasów piętnastoletnie dziewczyny nie miały cycków, co to się dzieje teraz, że wszystkie młode loszki mają cyce jak donice?


@trevoz: żarcie faszerowane hormonami.

Dziewczyny pewnie z patologicznych domów gdzie stary je maca po cyckach, więc uważają, że to jest normalne.
@trevoz bo to jest metodą mam kolegę co tak podrywa kobiety wyzywa je i one na to lecą xd takie gimbusy właśnie xd
Jest nawet książka o tym o podrywaniu że musisz zrobić tak żeby poczucie własnej wartości kobiety było mniejsze niż twoje i wtedy ją masz