Wpis z mikrobloga

Zajmuje się ktoś na tagu naprawą-lutowaniem cienkich tasiemek flex? Pacjent to Touch ID z zerwanym konektorem, trzeba naprawić.

A i jeszcze szukam kogoś, kto zajmuje się refabrykacją przeklejaniem, albo jakiegoś źródła z oryginalnymi wyświetlaczami w stosownej cenie.

#apple #iphone #elektronika
  • 22
@BujakaPL: 8 plus, wystarczy wziąć dawcę, zdrapać solder maska i przylutować cienką wyprowadzoną tasiemkę z connectorem, pamiątka po poprzednim właścicielu, kupiłem telefon pod naprawkę i mi się spodobał, do wymiany ma cały korpus, wyświetlacz z baterią, chociaż serwisu nie pokazuje jak będzie trzeba to w wiadomości prywatnej wyślę zdjęcia czy coś bo nie działa mi tu
8 plus, wystarczy wziąć dawcę, zdrapać solder maska i przylutować cienką wyprowadzoną tasiemkę z connectorem, pamiątka po poprzednim właścicielu, kupiłem telefon pod naprawkę i mi się spodobał, do wymiany ma cały korpus, wyświetlacz z baterią, chociaż serwisu nie pokazuje jak będzie trzeba to w wiadomości prywatnej wyślę zdjęcia czy coś bo nie działa mi tu


@user6: to juz wiem dlaczego zignorowałem pytanie na fb, napraw to we wlasnym zakresie, wiesz i
zabolało chyba, no przykro mi, że musiałeś drutować od wszystkich ścieżek kiedyś, a tu wystarczy odciąć, wyrównać i przylutować, haha


@user6: to nie ja dzwonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)