Wpis z mikrobloga

#motocykle #forum

Cześć. Zaczynam przygodę z motocyklami, jestem na początku i zapewne będę miał dużo pytań, wątpliwości i innych takich. Chciałbym zapisać się do jakiegoś forum gdzie społeczność związana z tym tematem się gromadzi. Wiem, że jest ich dużo, wiem że można wygooglać, ale chciałbym zapytać tu, które z tych forów wybrać, które jest najbardziej żywe i największe (nie chcę się zapisywać do kilku bo zrobi się bałagan)
  • 15
@LordRoyalshot: Żadnych polskich, w większości to rak trawiony przez starych pseudo mechaników Januszów albo ślepo zapatrzonych w swój sposób na życie ignorantów, ewentualnie "LWG UMAR TAK JAK KOCHAŁ NA MOTOCYKLORZE" i inne tego typu wysrywy, serio. Absolutnie ciężko znaleźć coś sensownego, może na fejsie w grupach gdzie jest mała społeczność ale też duża szansa, że trafisz na jakiegoś #!$%@?.
@mchmjszk: Aj wlaśnie sprawa taka, że mi nie bardzo chodzi o dany model, o dane wyposażenie itp. Pisząc "zaczynam przygodę" miałem na myśli, że zaczynam robić papiery, potem dopiero motocykl. Liczę, że pójdzie szybko i sprawnie, więc już zaczynam się za pewnymi rzeczami rozglądać i pytać. Dożyłem czasów, gdy grupy FB wyparly fora? :/
@tagan: Siedzę trochę w elektronice, tej mniejszej, prostej i tej większej bardziej skomplikowanej i powiem szczerze, tam tylko forma.. funkcjonują jakoś jeszcze, dlatego tak pomyślałem, że w tym temacie również może coś by się znalazlo!

Dzięki jeszcze raz. Będę pytał tutaj najwyżej ;)