Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@hemper: prawda jest taka, że jedyną ulgę gospodarczą przyniosłaby Konfederacja, bo Zandbergi i Tuski nie zniosą żadnych podatków. Ale wmówili wam, że aborcja to najważniejsza rzecz na świecie, więc wybierzecie wolny dostęp do aborcji, ale za to covidowy dostęp do wszystkiego innego + utrzymanie lewicowej, miażdżącej polityki fiskalnej.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@BarkaMleczna: gdyby dla konfederacji aborcja nie była najważniejszą rzeczą na świecie, to by se jej nie rzucała niczym kłody pod nogi na drodze po poparcie ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szpongiel: ale ja się zgadzam, że oni z tym przeginają, po prostu uważam, że są ważniejsze sprawy.
Zresztą wydaje mi się, że do części ich polityków to dotarło i już się trochę wycofali. Bosaka nie zmienisz.
  • Odpowiedz
@mroznykasztan: Klasa średnia, to ludzie żyjący na cywilizowanym poziomie. Stać ich na porządne wakacje bez kredytu, nowe auto co kilka lat. Stać ich na dom czy duże mieszkanie i rata kredytu nie będzie pochłaniać większości ich zarobków. Sorry, ale 7200 brutto to nie jest ten poziom. To niewiele więcej niż minimalna na zachodzie przy cenach niewiele niższych.
  • Odpowiedz
@Poczuj_Rurznice: Moja definicja klasy średniej, pod względem finansowym, to jest ktoś kto może przejść na „emeryturę”, przestać pracować dziś i mu starczy zasobów na w miarę spokojne (nie w luksusie) przeżycie do końca życia i zapewnienie tego samego swoim dzieciom.
  • Odpowiedz
@DOgi no a nie? Jak masz mnóstwo kasy to możesz robić co ci się podoba. Kraj i rynek wolny jak nigdy. Przepisy jedynie są #!$%@? więc część kasy na prawników i księgowych pójdzie
  • Odpowiedz
@hemper: Przyjdą kolejni i obniżają pit, składki społeczne i stawki vat. Uproszczą przepisy podatkowe, stworzą przepisy przyjazne dla obywateli i takie, które zachęca do inwestowania i rozwijania biznesu.... Oh wait, chyba się zes...łem
  • Odpowiedz
Prawdziwa ulga dla klasy średniej to będzie jak pis #!$%@? następne wybory.


@hemper: spokojnie, tylko na cztery lata, a te zlecą jak z bata strzelił ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

  • Odpowiedz