Wpis z mikrobloga

@patrolez: Nie było co zbierać. Królowa weszła na ostatniej akcji ruchu Naukowca. Następnie wszedł dorosły osobnik z kolonii i Naukowiec wyrzucił niebezpieczeństwo. Z Hibernatorium przyszedł dzięki temu cudownemu rzutowi dorosły osobnik i przy próbie ucieczki był srogi klops. Kółka przestały się kręcić.
@lizakoo ooo od jakiegoś czasu bym chciał w to zagrać, a kosztuje to nie małe pieniądze. Mieszkasz może w Warszawie lub okolicach? Jeśli tak to byśmy się mogli umówić kiedyś na wspólną rozgrywkę :)
@lizakoo: W jednej moje rozgrywce naukowiec w ostatnim momencie wykonał rajd przez pół statku do kapsuły ratunkowej. Ścigał się z pożarem i samozniszczeniem a po drodze przeżył napaść kolejno dwóch dorosłych i królowej. Pomimo zainfekowania udało mu się przeżyć... To było epickie...
@rajwyk: Myśmy wczoraj grali w czwórkę. Naukowiec umarł. Ja, żołnierz wysłałem sygnał, ale Pilot uruchomił sekwencję samozniszczenia i gdy byliśmy w jedynym odkrytym sektorze ewakuacyjnym razem z kapitanem, ten uciekł sam. Następnie dostałem się jakoś do drugiego sektora, ale zabrakło mi 1 karty, żeby zdążyć przed samozniszczeniem.

W tej grze chyba każda rozgrywka jest jedyna w swoim rodzaju.
@rajwyk oo dzięki za info :) Gdzie znajdę informacje o tym kiedy są te rozgrywki? Szukam na fanpage na Facebooku, ale na telefonie teraz jestem i nie mam na nim w apce fb zakładki wydarzenia podczas oglądania tego fanpage

@lizakoo już @rajwyk mi podał miejscówkę gdzie można w to zagrać :)