Wpis z mikrobloga

Witajcie. Taki pierścionek dla Mirka został wykonany wdg jego ścisłych wytycznych. cenatrlana markiza 0.29ct. Oraz boczne Diamenty. Delikatny pierścionek . 3.5k #sebsjewellery #bizuteria #rozowepaski #niebieskiepaski #zareczyny #jubilerstwo #zloto #slub. Ps . Preferuję kontakt przez moją stronę fb- tam łatwiej zdjęcia wysyłać itp.
Pobierz darkinvaider - Witajcie. Taki pierścionek dla Mirka został wykonany wdg jego ścisłych...
źródło: comment_164138110715zJJpHOgcZReKizkpiSQH.jpg
  • 31
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@darkinvaider: masz mój szacun. Jak zostałeś jubilerem? Przypadek, czy tradycja rodzinna? Skoczyłeś jakiś kurs, byłeś czeladnikiem u jakiegoś mistrza, czy po prostu uczyłeś się fachu sam? Koszt wejścia w taki biznes pewnie wysoki? Co doskwiera Ci bardziej po całym dniu pracy: oczy, plecy, dłonie?
Sorry za tyle pytań ale parę razy do roku marze sobie o zostaniu takim rzemieślnikiem ;) Oczywiście nigdy nim nie będę, ale fajnie będzie znać odpowiedzi chociaż
@pikey: jak nie chcesz dużo wydać to zamów od chińskich producentów z Alibaby, serio. Myślę, ze za parę stówek dostaniesz pierscionek z moissanitem w próbie 375, tak lekko ponad tysiąc zł nawet w 585. Jak przyjdzie moje zamówienie to zrobię o tym post. @darkinvaider przepiękny, uwielbiam szlif markizowy, ciekawie wyglada tak osadzony w poprzek.