Wpis z mikrobloga

Do wszystkich co uważają że "haha prawaków zlikwidował wolny rynek i usunął ich z facebooka a tak się cieszyli z odmowy usługi gejowi xD"

Wyjaśnienie sytuacji:
Drukarnia mogła odmówić wydruku ulotki niezgodnej z wewnętrznym regulaminem, ustalonym przez właściciela, który miał poglądy konserwatywne i odmówił wydruku treści o charakterze promocji zachowań LGBT w społeczeństwie czy treści szokujących (np. dwóch całujących się mężczyzn, zresztą podobnie jak naprzykład treści propagujacych przemoc, czy erotycznych lub nawołujących do nienawiści). To jest legalne

Drukarnia nie mogła odmówić wydruku gejowi, który poprosiłby o wydruk reklamy jego klubu, na którym nie byłoby treści niezgodnych z jego wewnętrznym regulaminem - tylko sam fakt, że zaprasza osoby niehetero do swojego klubu dla dobrej zabawy, czy jakiegokolwiek innego plakatu/ulotki o treściach niezwiązanych z rzeczami niezgodnymi z jego przekonaniami. Po prostu nie mógłby odmówić wykonania neutralnej usługi osobie, która jest gejem. Tego nie mógłby zrobić i bylaby to dyskryminacja

Facebook mógł usunąć posty Konfederacji odnoszące się do COVID (czyli odmówić publikowania treści niezgodnych z przekonaniami właścicieli) i byłoby to całkowicie legalne. Nikt by o to nie zrobił pretensji.

Facebook nie mógł usunąć konta Konfederacji i zablokować jakiejkolwiek treści głoszonej przez tą partię, na podstawie postów głoszonych przez nich. To już nie jest legalne, bo odmawia się całkowicie usługi osobie/grupie osób za określone poglądy.

Po krótce Facebook wyrzucił konfederację za poglądy. To jest już nielegalne i nie ma nic wspólnego z wolnym rynkiem. Jest to jawny przykład dyskryminacji.
#konfederacja #bekazlewactwa #bekazneuropy
  • 78
  • Odpowiedz
@lukas850430: W sądzie zapewne wygrana, tylko Facebook nic sobie z tego wyroku zapewne nie zrobi. Sąd powinien wydać zakaz prowadzenia działalności na terenie kraju w przypadku niewykonania wyroku, tj. przywrócenia konta Konfederacji (bez treści niezgodnych z regulaminem FB oczywiście).

Jedno jest jednak pewne, decyzją Facebooka jest jak najbardziej zgodna z poglądami polityków Konferencji


Nie słyszałem, żeby Konfederacja wypowiadała się, że chce np. zakazać wpuszczania lewaków do restauracji czy odmówić gejowi wejścia
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski To miło, że pozwalają gejom wchodzić do budynków.Ale ostatnio było głosowanie,by zakazać gejom głoszenia poglądów i pochodów, to większość była za. Przytaczać wypowiedzi Bosaków, Winnickich czy Mentzenow chyba też nie muszę. Czasami odnoszę wrażenie, że sympatycy tej partii bardziej próbują samych siebie niż innych, że Konfa to nie jest partia zamordystyczna
  • Odpowiedz
@lukas850430:

To miło, że pozwalają gejom wchodzić do budynków.Ale ostatnio było głosowanie,by zakazać gejom głoszenia poglądów i pochodów, to większość była za.


Zablokować głoszenia haseł, które są nieakceptowalne społecznie - Co w tym złego? Naziolkom też zabrania się krzyczenia "zakaz pedałowania" czy "żydzi do gazu" - bo tego większość społeczeństwa nie akceptuje. Po prostu nie każda treść nadaje się do głoszenia w pewnych społecznościach i może wywołać niepotrzebne napięcie czy wręcz
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski Zablokować głoszenie haseł nieakceptowalnych społecznie,ale tak poza tym jestem za wolnością słowa. Coś mi się wydaje, że organizacje lgbt cieszą się większym poparciem niż sojusz korwinistòw z narodowcami. Zresztą wróć, jak przekonasz sam siebie, że Konfederacja to nie jest partia największych hipokrytów w Sejmie.Ja tym czasem wracam, żeby dalej śledzić łzy konfederatów w internecie
  • Odpowiedz
@lukas850430:

blokować głoszenie haseł nieakceptowalnych społecznie,ale tak poza tym jestem za wolnością słowa.


Chcę zakazać "zakaz pedałowania", "żydzi do gazu", paradowania na golasa po ulicach, ostentacyjnego całowania się, pijaństwa i wulgarności na ulicach, głoszenia nienawiści czy ograniczania praw człowieka - to znaczy, że jestem przeciwny wolności słowa?

Coś mi się wydaje, że organizacje lgbt cieszą się większym poparciem niż sojusz korwinistòw z narodowcami.


Nie sądzę, żeby większość osób chciała,
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski A czym mi podpadli mieszkańcy Syberii, że miałbym ich skazywać na obecność wyborców Konfederacji? Poza tym to Rosja i dla nich to byłaby raczej nagroda, niż kara.Poza tym korwinizm to choroba w 90% uleczalna wśród osób przed 30-tym rokiem życia
  • Odpowiedz
@lukas850430:

A czym mi podpadli mieszkańcy Syberii, że miałbym ich skazywać na obecność wyborców Konfederacji? Poza tym to Rosja i dla nich to byłaby raczej nagroda, niż kara.Poza tym korwinizm to choroba w 90% uleczalna wśród osób przed 30-tym rokiem życia


No cóż, możesz se wybrać - obozy w podziemnej kopalni zamkniętej ze względu na "zielony ład". Pasowałoby tam, żeby nas wszystkich tam zamknąć i zalać, co?
  • Odpowiedz
@wladyslaw-krakowski: Bardzo ładnie wyjaśniona sytuacja, byłem przed chwilą zobaczyć co myślą o tym wszystkim osoby na innych portalach. Wszedłem wpierw na profil Tvn24 na fb i jestem poprostu przerażony jaki wysyp miłośników bolszewizmu tam jest. Ludzie tam mają tak wyprane mózgi że naprawde myślą że konfa to jakiś nasz polski odpowiednik neonazistów. Tak jak jestem za totalną wolnością słowa to nie pogardził bym sytuacją gdzie jakaś lewica albo koalicja została zbanowana
  • Odpowiedz
@lukas850430


A czym mi podpadli mieszkańcy Syberii, że miałbym ich skazywać na obecność wyborców Konfederacji? Poza tym to Rosja i dla nich to byłaby raczej nagroda, niż kara.Poza tym korwinizm to choroba w 90% uleczalna wśród osób przed 30-tym rokiem życia

No cóż, możesz se wybrać - obozy w podziemnej kopalni zamkniętej ze względu na "zielony ład". Pasowałoby tam, żeby nas wszystkich tam zamknąć i zalać, co?

A skąd bym wtedy brał
  • Odpowiedz
@Lewacka_zydokomuna: > No to możesz założyć własny portal społecznościowy i konkurować z Facebookiem - rynek zweryfikuje. Konfederacja, jak na liberałów przystało, powinna pogodzić się z decyzją prywatnej firmy co do tego jak ta chce wykorzystywać swoją platformę.

Facebook jako prywatna firma odmówił świadczenia jakichkolwiek usług za poglądy. Także otworzę sobie restauracje i jak tam przyjdziesz zjeść to wywalę cię na zbity pysk i napiszę "komuchom i żydom wstęp wzbroniony". Wg. Ciebie
  • Odpowiedz