Wpis z mikrobloga

Siema, jakis czas temu spotkala mnie przykra sytuacja z aplikacją Bolt, szukajac przejazdu dopiero za 5tym razem zapewniono mi kierowcę, natomiast zaplacilem za wszystkie 5 przejazdów. Czytalem ze to normalne i powienienem dostac zwrot za 4 nieodbyte kursy natomiast minely juz 3 tygodnie i zwrotu jak nie bylo tak nie ma, pisalem na mail ale bezskutecznie. Mial ktos taki problem? Gdzie powinienem uderzyć z tym tematem jak mailowo nie ogarniają. Zdu
#samochody #wroclaw #taxi #bolt #pieniadze #motomirko #uber
  • 5
@turok2016: inaczej... zauwazylem ze pianiadze zeszly z konta tankujac auto, mialem wtedy malo siana na koncie i transakcje odrzuciło, zdziwiony myslalem ze jest cos z karta nie tak i chcialem bliknąć za paliwo ale jak wszedlem na konto zobaczylem ze pucha, przez pierwsze kilka dni nie bylo nic odnotowane w historii nt. Przejazdow boltem. Dzisiaj mam tylko 1 transakcje odnotowana czyli ten przejazd ktory faktycznie sie odbyl
@Sikor22: jeżeli tankowałeś gdy pieniądze były nadal zablokowane to nie miałeś ich dostępnych i płacić nimi nie mogłeś, jednak potem powinny się odblokować, więc może jednak miałeś je do dyspozycji ponownie? Szczególnie jak teraz masz jedną transakcję odnotowaną.