Wpis z mikrobloga

@nollo: nie do końca rozumiem twój tok myślenia, za zmuszaniem nie jesteś, ale w tym przypadk uważasz że segregacja sanitarna i dyskryminacja jest ok?
Co dalej? Kina, sklepy, restauracje, etc? W końcu to prywatne obiekty, nie?
Warto chyba mieć na uwadze, że dyskryminacyjne podejście kłóci się z kwestią równości wobec prawa.
Inna sprawa, że brakuje informacji od OPa co to za obiekt dokładnie
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@SpasticInk: nie po prostu mam dość waszego lewakowania, że wszystko dla wszystkich. Nie chcesz nie musisz się zaszczepić ale nie rozumiem, że "oni nie mogą mi narzucac ogarniczen bo to segregacja " ale jak chłop ma swoją restauracje i nie chce wpuszczać małych dzieci to " heheh dobrze dba o swój biznes " to jak w końcu jest z wami ? Akceptujecie to co wam odpowiada w danym momencie. Taka jest
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@SpasticInk: kolejny przykład zasłaniania się prawem na które plujecie tj. RODO. Ale nie ma co dyskutować żyjcie w przekonaniu "Wolny rynek jest ok ale jak mnie ogranicza to już be "
@nollo: kto niby pluje na prawo? Jeszcze to używanie frazy "wy" - masz jakąś komuszą mentalność skoro widzisz podziały na oni i my.
Dostałeś konkretny przykład gdzie nie można weryfikować danych medycznych. Co dalej? Weryfikacja szczepień na grypę, HPV, pneumokoki, rotawirusy, odrę, etc??
I co do wuja mają znaczyć te wysrywy o wolnym rynku? Jesteś z konfederacji, czy co?
A to oni nie widzą, że zaszczepieni też przenoszą wirusa i mogą zarażać? Co to za szury tam pracują...


@Nano22: jeżeli zaszczepiony jest nosicielem wirusa to ryzyko zarażenia się od niego jest dużo, dużo mniejsze niż od nosiciela, który jest antyszczepem