Wpis z mikrobloga

#alipaczka #aliexpress #tracking

Mireczki, 25.10 kupiłam torbę na lapka przez Aliexpress z wysyłką do paczkomatu, same dobre opinie więc i tych kilku dych nie było szkoda aż do momentu gdy od 11.11 paczka utknęła ,,gdzieś”. W aplikacji InPost tez wisi już od 11.11 jako ,,przygotowana przez nadawcę” i…. na tym koniec dobrych wieści. Mamy 6 stycznia i był to mój ostatni dzień na potwierdzenie towarów otrzymanych. Pisałam zatem do inposta, InPost kazał się kontaktować z majfrendem, z kolei majfrend każe sie kontaktować z placówką pocztową uj wie jaką. Co robić, sprawa przegrana i otwierać spór (pisze ze niby mogę to zrobić jeszcze w ciągu albo 2 albo 15 dni, trochę nie czaję) czy jeszcze próbować się gdzieś o to bić?
threewomen - #alipaczka #aliexpress #tracking

Mireczki, 25.10 kupiłam torbę na lap...

źródło: comment_1641507500bPjyhBKkvyCDsMTf5o4TTy.jpg

Pobierz
  • 8
@Andczej: okej, 11.11 według alipaczki była (jest) w Budapeszcie. Widziałam już podobny wpis, Mirek został zjechany że ma nie latać bo tam w Budapeszcie jest terminal przeładunkowy i że paczka przyjdzie. No ale moja paczka chyba trochę za długo tam już baluje. Otwieram spór, trochę szkoda.
@threewomen: Najprawdopodobniej pochrzanili coś z gabarytem i wtedy czeka dłużej raz tak miałem... albo nieczytelna etykieta i wtedy zwrot kasy od Ali.. Na czekałem się jednak długo bo oni wtedy czekają aż wróci do ich magazynu, ale dali mi kupon rekompensatę na około 100zl. moja przesyłka miała status że jest procesowana do memntu kiedy dotarła do mojego oddziału i ją zawrócili...kpiny. Nie zamawiam już do paczkomatu...aha kiedyś procesowanie można było podejrzeć