Wpis z mikrobloga

@Matti28: Pojemnik z mlekiem od ekspresu wkładasz do lodówki czy lejesz tylko tyle mleka ile zużyjesz na raz? Ja #!$%@?łem tan plastikowy pojemnik i rurkę wkładam do małej filiżanki z mlekiem. Szkoda zabawy z ciągłym myciem tego.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
mogłeś się nie przyznawać :D w małżeństwie jestem 6 lat, a za zrobienie śniadania żonie w moje urodziny to przestępstwo i powinienem ja według nich #!$%@?ć, żeby mnie nie zdradziła xD niektórzy tutaj mają nie równo pod kopułą ( ͡º ͜ʖ͡º)


@Matti28: pewnie jej jeszcze kwiaty kupiłeś i przytuliłeś przegrywie, a chad już stoi pod oknem xD
powinienem ja według nich n*********ć, żeby mnie nie zdradziła


@Matti28: a ty w to wszystko oczywiście pięknie wierzysz i tańczysz jak ci zagrają te trolle bo im odpisujesz ( ͡º ͜ʖ͡º)
coz, dla duzej czesci tutaj Twoje szczescie to ich smutek i musza sie przywalic do najmniejszej #!$%@? a jeszcze jezeli chodzi o rozowego to w ogole trzeba #!$%@? :P skoro zrobienie sniadania przez partnera jest nazywane cuckolstwem to zastanowmy sie nad tym dlaczego te wykopki sa same i pod tageim przegryw ;D


@czuczupikczu: No to wyjaśniam:

OP jest że swoją kobietą od 10 lat, więc można zakładać, że bliżej mu do
@ExitMan: ale bzdury. Tlumaczenie sobie, ze gdyby sie zylo 10 lat wczesniej to by sie kogos mialo, bo laski nie mialy mediow spolecznosciowych. Nie patrzysz na druga strone medalu, ze jak jest sie piwniczakiem to bez sociali tez wiele osob nie poznawales. Jak ma sie #!$%@? charakter dzisiaj to i 10 lat temu tez by taki byl.

Ludzie oceniaja ich przez przymat jak sie teraz zachowuja. #!$%@? dziecinstwo, 'brzydka morda' i
@Matti28: Podsumujmy. Wydarzyło się tu Carlo Rossi: czyli produkt winopodobny, ale dobrze wypromowany, dla ignorantów nie mających pojęcia o prawdziwym winie, za to ciut droższy niż sklepowa niższa półka. Wypisz wymaluj OP: tanie ekspresik, ale modnej marki, dla szpanerów (prawdziwy kawosz się nawet na to nie wysra), patelnia "second-hand" dla ludzi nie mających pojęcia o gotowaniu, ale za to ładnie wygląda, tapeta na ścianie w stylu "wynajem w Wilanowie, 2 razy