Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Nocnydrive: nie martw sie, mialem to samo jak kupowalem konsole to uslyszalem tutaj od ludzi "po ch.. będziesz brac uzywanego xboxa one za 500zl, lepiej doplac 2 tysięce i kup series x" xD na szczęście mialem opinie tych osob głęboko w dupie i sie swietnie bawie przy moim xbox one za finalna kwote 470zl
@Griffith: dobra pozwolilem sobie poprzegladac Twoj profil... Ty masz jakies inne zainteresowania niz xbox series x? w pokoju masz plakat billa gates'a i sie do niego masturbujesz przed noca? xD

series s nie bo beeee, kit ze grasz raz na tydzien musisz wziac series X za 3 kafle bo tak, do tego wymien swoj zwykly tv full hd na taki 4k za 6000 i bedzie w ogole zajebiscie! po co sie
nie cebulak, i nie one s to zwykly one, czarny. Ja gram na konsoli 4-5h tygodniowo


@kavior: Ja to samo, przesiadłem się z w zeszłym miesiącu z OneS na SeriesX i widzę znaczną poprawę płynności i jakości rozgrywki. A telewizor 4k nie kosztuje 6000, spokojnie kupisz go za połowę połowy tej kwoty.
@kavior ja to ogólnie aktualnie siedzę na one s I tak samo nie widzę sensu żeby wykładać tyle hajsu na series X jak większość czasu będę grał na zwykłym tv albo i na zwykłym monitorze fhd, plus napęd jakoś i tak mnie nie ratuje bo planuje ogrywać głównie gry z gamepass + od czasu do czasu coś co mnie interesuje a nie jest to jakiś problem w dzisiejszych czasach kupić sobie digital
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@blunch: " A telewizor 4k nie kosztuje 6000, spokojnie kupisz go za połowę połowy tej kwoty."

Ale tutaj nie chodzi o to. Ludzie pisza:
Chcę sobie kupić zwykla konsole za kilka stowek
Chcę kupić konsole do 1000
Chcę kupic konsole do okazjonalnego grania 2h w ciągu tygodnia

A tutaj ludzie typu griffith od razu wyskakuja z tekstem typu
"Po co series s, doloz 2000 (tylko 200%) i kup jedyna sensowna series
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Griffith: iks de, sam zepnij poslady

Biedakiem nie jestem bo mnie stac, i na xboxa series x dodatkowo z padem elite i do tego kupic nowy tv, ale jestem człowiekiem z natury rozsadnym i nie wydaje pieniędzy na #!$%@?, ktore nie sa mi niezbedne w zyciu i tyle ¯\_(ツ)_/¯ i co mam potem jeszcze może kartony na klatke powystawiac zeby sasiedzi widzieli?