Wpis z mikrobloga

Hej Mirki, odchodzę z pracy i poproszono mnie o spisanie procedur i ogólne sporządzenie instrukcji wykonywania pewnych działań, którymi się zajmowałem. Dla mnie nie ma problemu, bo jakoś czas w pracy szybciej zleci, ale chciałbym w jakiś sposób podkreślić w ostatnim akapicie, że plik został stworzony przeze mnie i służy tylko w celach informacyjnych wewnątrz firmy, a także, że nie ponoszę odpowiedzialności za wykonywane zgodnie z tą instrukcję akcje. Chodzi o to, że aktualne wskazówki mogą być za miesiąc, dwa nieaktualne. Takie małe zabezpieczenie dla mnie. Są jakieś formułki dostępne? Mam problem ze znalezieniem.

#praca #pracbaza #prawaautorskie #licencja #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
@vilas: wszystko przeliczasz na kasę? może odchodzi na swoich warunkach? może chce mieć dobre relację z byłym pracodawcą bo np. liczy na późniejszą współpracę ... przeliczanie wszystkiego na kasę to błąd. Zresztą pytanie zupełnie dotyczy czegoś innego.
  • Odpowiedz
@vilas: musiałeś naprawdę pracować w jakiś mega januszexach ... naprawdę ... jak odchodzisz w zgodzie to dlaczego ma nie pomóc? tylko "dobre" zachowanie powinno być po obu stronach i relacja pozytywna zostaje.
  • Odpowiedz
@brakmaila: odchodzi sie bo ktos nie chce płacić lub np panuje nepotyzm lub żałują ludziom a nie zarządowi i dyrekcji, mówiąc przy tym, że to nie jest działalność charytatywna, zatem czemu cos za darmo zrobic ludziom liczącym jedynie swój zysk i luksusowe auta
  • Odpowiedz