Wpis z mikrobloga

#niemcy Trwa przemówienie kanclerza Scholza na temat nowych obostrzen

2G+ w restauracjach wchodzi, wstęp tylko dla ozdrowiencow i zaszczepionych I TO TYLKO Z AKTUALNYM TESTEM xDD restauracji już z nami nie ma, miały piękny pogrzeb [*]

To jest po prostu żart, ja jestem w tej chwili na urlopie w Polsce i tutaj jest #!$%@? NORMALNE ŻYCIE bez żadnych durnych obostrzen ciagle zmienianych i zaostrzonych i bez segregacji społeczeństwa i jakoś państwo działa…

#polska #koronawirus
  • 19
wstęp tylko dla ozdrowiencow i zaszczepionych I TO TYLKO Z AKTUALNYM TESTEM xDD restauracji już z nami nie ma, miały piękny pogrzeb [*]


@EvineX: tylko, ze 2G+ bylo juz przed nowym rokiem w miejscowosciach wypoczynkowych bo tak xD. Restauracje pelne i trzeba rezerwowac stolik. Niemcy bardzo lubia ten nowy zamordyzm jak widac ()
Pobierz Woofinka - > wstęp tylko dla ozdrowiencow i zaszczepionych I TO TYLKO Z AKTUALNYM TES...
źródło: comment_1641574071aOVK7RFRVTzIJU3PKaAROT.jpg
@EvineX:

Warto dodać:

Rząd federalny i szefowie rządów landowych uzgodnili, że w niemal całym kraju w restauracjach, pubach i kawiarniach obowiązywać będzie zasada 2G-plus. Oznacza to, że w lokalach gastronomicznych przebywać mogą tylko osoby zaszczepione i ozdrowieńcy o ile przedstawią aktualny negatywny wynik testu na koronawirusa. Z przedstawienia testu zwolnione będą osoby po trzeciej dawce szczepionki.

źródło
@EvineX: zabawne w tym jest to, ze jak na lotnisku w niemczech masz restauracje, nawet taka co nie jest oddzielnym pomieszczeniem tylko ogrodzonym plotkiem ogrodkiem na srodku hali, to tez te same obostrzenia obawiazuja xD
@EvineX: kilka miesięcy temu chciałam zabrać córkę na basen. Nie wpuścili mnie, bo niezaszczepiona. Po dłuższym zastanowieniu, postanowiłam się zaszczepić, bo mówię, ja to kij, ale dziecko wyłączone z życia publicznego. Miesiąc temu, dumnie niosąc książeczkę, idę dziarsko na basen. I co? A gówno. Znowu nas nie wpuścili, bo muszę być trzy razy zaszczepiona, a to, że nie minęło pół roku od ostatniej dawki i nie mogę się kolejny raz zaszczepić?
Z przedstawienia testu zwolnione będą osoby po trzeciej dawce szczepionki.


@EvineX: @orgazm:
Aha, czyli rozumiem 3 dawki są bardziej pewne od 2, bo nie wymagają testu. Test potwierdzi, że nie mam wirusa, to dlaczego nie mogę wejść w przypadku 0 dawek + test? ( ͡º ͜ʖ͡º)
Czy test jest mniej wiarygodny bez szczepienia? Jeżeli nie wiadomo o co chodzi to chodzi ... tylko o moje