Wpis z mikrobloga

#motocykle
Da się jakoś poukładać producentów ciuchów moto według klasy, to znaczy produkty premium/produkty ekonomiczne? Coś w stylu:
Course - półka niższa
RST, Rebelhorn, Shima - półka średnia
Alpinestars, Held, Arai - półka wyższa
  • 16
@AdamES: no tak, ale ja nie mam o tym pojęcia i sobie tak na oko wypisałem kilka marek. Może być tak, że marka A robi dobre rękawice, a w całej reszcie jest beznadziejna, także nie jest to takie oczywiste.
@qps666: Kodiak, Alpinestars, dainese, ducati (chociaż to jes też dainese), troche niżej Held, Shima, Rukka, Seca rev ti i modeka, a chyba najniżej oxford. Chociaż niskie modele a stars będą gorsze niż lepsze modele modeki. Ja jeżdzę turystycznie w Valpraiso od Astars, deszcz mnie kilka razy zlał a w środku sucho, Jak masz 6 godzin #!$%@?ć w deszczu, to czego byś nie miał to i tak warto wrzucić gumowy set od
@qps666: każda marka ma swój hit i kit jeśli chodzi o ciuchy. Nie ma się co nastawiać na konkretne marki (chyba, że zależy Ci na logo, secie) tylko trzeba patrzeć na użyteczność
@qps666: Tez chyba zależy na czym jeździsz. Bo no alpinestars ma dobre sportowe ciuchy a turystyczne już chyba lepsze ma held czy jakoś tak. Shima zaczynała od rękawic i na tym bym poprzestał kupując cos z tej marki. Seca to w ogóle chyba bieda. 4sr tez ma fajne kurtki. Mój komentarz nic nie wnosi chyba ¯_(ツ)_/¯
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@stanley88: seca wcale nie jest zła. Jak wspomniał ktoś wyżej - kupuje się to na co kogoś obecnie stać. Lepiej mieć pełny strój tańszego producenta z certyfimatami niż drogą kurtkę astarsa i zwykle dżinsy z najkami. Taka moja opinia.
Seca to w ogóle chyba bieda.


@stanley88: Mam rękawice z seci i letnie krótkie i długie turystyki, generalnie jestem mega zadowolony. Szczególnie z krótkich, tegoroczny model. Teraz dają 5 albo 6 lat gwarancji jak się kupi w normalnej (nieprzecenionej) cenie.

razem z różową wydaliśmy już ponad 10k na ciuchy i nadal nie mamy zestawu ostatecznego


@AdamES: przyzwyczajaj się xD to się nigdy nie skończy