Wpis z mikrobloga

@Zuchwaly_Pstronk:

Wyparcie nic nie da. A co do słownictwa, to był to pewnie jakiś młody "fajnoksiądz".

No super ale jakbyś czytał uważnie to byś zauważył, że sprawdziłem sobie, że to jest prawdziwe. Nie ma tu wyparcia tylko była wątpliwość na początku
  • Odpowiedz
@szunis: Jak widze takie ogłoszenia to zawsze żałuje że nie urodziłem sie na jakiejś wsi i nigdy nie będe na żadnej liście naczelnych "śmieszków, skąpców i kpiarzy" w całej parafii ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@szunis: Z tym maczaniem to pierwszy raz słyszę.

Jeżeli przychodzą goście to oznajmiamy że nie słodzimy bo to niezdrowe. Zresztą, przejedź się do poznania, zobacz jaki mamy dobrobyt a później komentuj ( ͡~ ͜ʖ ͡°)

(tylko nie zgub się na dworcu)
  • Odpowiedz
@s---k: Często budynki kościelne to zabytki i tam byle jakich dziwi nie można wprawić.

I ogólnie jestem za tym by dbać o zabytki, ale jednocześnie znając gust księży oraz ich gospodarność to jestem przeciw.
  • Odpowiedz
@s---k: Tak, chodź czasami nie warto oszczędzać. U mnie w okolicy ksiądz tak naprawił obrazy że jezus na głównym ołtarzu wygląda jak pijana imprezowiczka.

Noi niby nie chodzę do kościoła i nie powinno mnie to obchodzić, ale jak już tam jestem raz do roku na jakimś weselu czy pogrzebie to wkurza mnie to że ktoś #!$%@?ł ładny obraz.
  • Odpowiedz