Wpis z mikrobloga

@Tajgeree17 normalnie, na środku. Czego nie rozumiesz? Za same te lampy diagnosta powinien posłać to padlo na zlom. A rejestracja to tylko detal. No i pewnie zawieszenie i silnik tez nie spełnia wymagań. Zasadniczo to ulep nie na publiczne drogi.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@dudusbug: policzy, policzy Januszku, wystarczy mieć ogarniętego ubezpieczyciela który może wpisać customową wartość pojazdu, oczywiście wtedy proporcjonalnie wzrasta składka
  • Odpowiedz
@dudusbug jechałem z żoną i ta nagle mówi do mnie "patrz jakie auto!" Złapałem tylko przelotnie wzrokiem, bo jechaliśmy w przeciwnym kierunku, ale tak przypuszczałem że to Miata. Świetna fura, niech daje radochę.
  • Odpowiedz
@dudusbug: fajne autko do zabawy, fajna zajawka, szerokości Miras i w ogóle żeby ruda omijała, ale tak mnie #!$%@?ą takie gównoświatła że się muszę #!$%@?ć. bez mierzenia widać że to nie świeci jak powinno i oślepia jadących z naprzeciwka. jak mijam takie coś to grzeję długimi w gały bez litości.
  • Odpowiedz
@hauhauhau: One są ustawione i świecą nawet dużo niżej niż powinny, żeby nie oślepiać nikogo na wybojach, bo mam gwint. Na zdjęciu nawet nie ma włączonych świateł mijania, tylko ringi od dziennych .

  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
pomimo, ze

@dudusbug: Nigdy nie stawia się przecinka w "pomimo że".
Poza tym, często czytam, że jakieś lampy czy ledy nie mają homologacji "na Europę". To na innym kontynencie mają homologację? Co za bzdura...
  • Odpowiedz