Wpis z mikrobloga

@staryalkus: Polecam! U mnie 733 dzień bez etanolu, naprawdę wiele się zmieniło...
Lubię ten odgłos pękającej dupy, gdy ktoś mi mówi: 'nie wierzę' i mogę wtedy odpowiedzieć: 'Zgadzam się z Tobą, wg Twojej miary, nie jest to możliwe...' :) Trzymaj się, im dłużej w tym trwasz, tym jesteś silniejszy!
  • Odpowiedz
@przystan-na-wyspie: to chyba słuchałem innego co ćpać po odwyku, bo wydaje mi się że twórcy właśnie polecają różne terapie. Mniej przychylni są jeśli chodzi o AA. Hejt pamietam jedynie na pseudoośrodki terapeutyczne, które są bardziej sanatoriami, a nie leczeniem uzależnienia. I to każdy może otworzyć
  • Odpowiedz
@przystan-na-wyspie: terapia i AA to są zupełnie inne rzeczy. Nie mam doświadczenia z AA w Polsce. Poznałem za to trochę wspólnotę Anonimowych Narkomanów. To jest w sumie to samo co AA, tylko dla narkomanów. Próbowałem Programu Dwunastu Kroków. Mówi się, że to nie jest program religijny, tylko duchowy. Poległem, gdy miałem uwierzyć w to że istnieje jakaś Siła Wyższa. Mityngi NA są świetne, bo uzależniony najlepiej potrafi zrozumieć drugiego uzależnionego. Ale
  • Odpowiedz