Wpis z mikrobloga

@jedrek1212: b-marvin-b potem O na Tonnelu i przeleć f8 na schody tak 3/4 wysokości. Nie musi stać u ducha bezpośrednio. Potem zamień się w siebie, podejdź do ducha, to teleportuje tego śmiecia obok Was i zrobione.
@trolendo no ostatecznie też tak mi się udało, generalnie w tamtym miejscu jakieś dziwne rzeczy się działy, dziki biegały w koło jak oszalałe i też na tym zakręcie na schodach się jakoś zacinały
@jedrek1212 jak go zostawisz pod wieżą i odejdziesz kawałek to gra wczyta skrypt w którym o on już jest na wieży. Potem gadasz z duchem i git. Też miałem problem, bo cep spadał ze schodów. Generalnie jak się zostawi npca samopas to powinien się teleportować
@Achajos: Faktycznie, okazało się że to był ciekawy bug. Znalazłem na początku 5 część spowiedzi i od razu mi napisało, żebym poszedł do Tonnela i że to on musi mu wybaczyć. Mogłem przekonać go, żeby tam poszedł i dotarł na tę wieżę. Jednak dopiero jak znalazłem resztę stron, to mogłem dokończyć questa. Btw. musiałem 2 raz przekonywać Tonnela, żeby wybaczył temu duchowi.