Wpis z mikrobloga

Mirki, coin #step - płaci za chodzenie, trzeba zrobić >4k kroków dziennie (jak nie, to danego dnia nie płaci). Wpadają dropy między 5 a 18 USD (równowartości w BNB, wypłata w BNB). Nie ma haczyków, trzeba kupić 20k tokena (uwaga na podatek 10%, czyli zakup 22001 rekomendowany) i zainstalować apkę którą się raz dziennie odpala (iOS i Android).

Usuwają błąd na androidzie (kto ma opaski/zegarki z tętnem to wywala synchronizację) oraz wychodzą z bety Apple i świat zdobyty. To ma potencjał na taką adaptację jakiej świat nie widział.

walkwithstep
poocoin
whitepaper

mają już sponsora i kolejnych w drodze, z resztą projetk się samofinansuje z podatku
wyobraźcie sobie że Wasi rodzice mogą sobie wyspacerować (nie trzeba biegać!) drugą emeryturę

ładujemy siaty i startujemy

#kryptowaluty (nieshitcoin to nie taguję)

DYOR, NFA
  • 40
@DelPierdo: kasa pochodzi z podatku, 10% tokena pobierane jest od kwoty zakupu i 10% od wypłaty

5% idzie do puli rozdzielanej na ludzi z >4000 kroków danego dnia
wpadają realne wypłaty, apka zwraca się w 3 dni reszta to czysty zysk

szczególnie polecana dla psiarzy, bo nolife jak ja nie wychodzący z home office musi na siłę wychodzić, ale zdrowie oprócz BNB wpada.
ps: szukałem długo wad tego projektu i ich nie ma.
płacą za coś, za co nikt nigdy nie płacił
nie trzeba mieć otwartej apki, żadnych reklam itd. (google fit lub apple health wymagane)
wpada pasywny dochód za aktywność
wkład zwraca się po kilku dniach, kurs rośnie

chętnie poznałbym choć jedną wadę, poza pók ico niestałym (z powodu kursu) progiem wejścia - między 2x a 4x USD zakupu by mieć 20k STEP po
@mmmwsamd: dokładnie tak, kupujesz 22,5 z czego na wallet trafi o 10% mniej.
w apce wklejasz wallet, codziennie przed 15:00 otwierasz aby się zsynchronizowało

jak zapomnisz, zapłacą dzień później
ważne: może być 1 dzień poślizgu, nie wiem o której snapshot walletów jest robiony.
trzeba je tylko trzymać, nic więcej.
@DelPierdo: Żadnych wad? A slyszales o czyms takim jak piramida finansowa? ( ͡° ͜ʖ ͡°) W pewnym momencie wplat nie bedzie i zamiast tych 5$ bedzie 0,0005$, ludzie zaczna sprzedawac, nie bedzie chetnych na kupno i sie biznes idealny wysypie. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Wiadomo teraz zarobek jest jak na poczatku kazdej pirmamdy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Dorth: a słyszałeś o czymś takim jak trading? 20k po wzroście waluty można sprzedać, sprzedaż też napędza podatek. już po wykresie widać ze są handlarze.

no tak, o tym zapomniałeś.
@DelPierdo: Tak, tak. Wieksze marki. Od razu Nike czy skromnie CCC? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Bajki jak zwykle te same przy kazdym mega projekcie. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ja Ci tylko wspominam, ze to szybko zniknie. Bylo juz multum takich projektow co z niczego maja pieniadze i mialy podbic swiat. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@DelPierdo: Zobaczymy, zobaczymy choc ja jakos dziwnie jestem przekonany ze dokladnie wiem jak to sie skonczy szczegolnie przy takich wysokich dropach typowych dla ponzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Zeby to jeszcze bylo z 1$ dziennie a tutaj grubo ida. Szybko chca sie nachapac tworcy piramidy. ( ͡° ͜ʖ ͡°)