Wpis z mikrobloga

Gram pierwszy raz w pierwszą część Mass Effect - robić zadania poboczne czy to zapchaj dziury? Te eksploracje planet mają sens? Bo gdzieś wylądowałem, pojezdziłem samochodem, wlazłem do jakiegoś bunkra i mi naklepali ;D Jest tam jakieś strory, czy to tylko taka minigierka aby sobie postrzelać poza głównym wątkiem?
#gry #gamepass #masseffect
  • 7
@Radus: większość pobocznych zadań jest raczej typu wejdź - wyczyść - idź do kogoś po nagrodę. Raczej nic specjalnego, ale czasem trafiają się jakieś ciekawsze, jak to zadanai poboczne :P Ja sam generalnie zachęcam do robienia wszystkich zadań (bo chyba mam zboczenie na tym punkcie), ale ot też zależy jak bardzo podoba Ci się ekploracja obcych planet przy pomocy MAKO - dla mnie osobiście to była zajebista frajda, ale wiem że
@Radus: W jedynce większość sidequestów jest kiepska i można je spokojnie pominąć. Eksploracja planet to sztuka dla sztuki - pojeździsz łazikiem, postrzelasz, podniesiesz jakiś przedmiot i tyle.
@Radus Według mnie warto zrobić te questy:

- Wrex: Zbroja Rodowa (pozwala rozwiązać pewną sytuację z Wrexem nawet jak będziesz miał niewystarczająco rozwinięte umiejętności Paragon/Renegade)
- Garrus: Znajdź dr. Saleona (wpływa na charakter garrusa w me1)
- Najazdy gethów (możliwość przekazania danych o getach Tali co wpływa na jakieś pomniejsze dialogi w me2)
- Wrogie przejęcie (zleceniodawczyni może się pojawić w me2 na krótką rozmowę)
- Zaginieni marines, Cerberus, Psy Hadesu (zadania