Wpis z mikrobloga

Yerbowe #rozdajo na dobry początek #2022!

Mam do rozdania 3 bony podarunkowe (w formie elektronicznej) o wartości 20 zł, do wykorzystania w sklepie DobreZiele.pl. Możecie wykorzystać je na własną korzyść lub wręczyć znajomym, których chcecie zarazić tym świetnym naparem!

Co u mnie kupisz za pomocą tego bonu? Do wyboru, do koloru:
- Yerba Mate (ponad 360 rodzajów do wyboru!)
- bombille, naczynka, termosy
- słodycze argentyńskie (pyszne ciasteczka alfajores!)
- kadzidła (palo santo, biała szałwia)

Jutro (środa 12.01.2022 r.) o godzinie 13.00 wybierzemy (z pomocą Mirkolosu) 3 szczęśliwców, i zaprosimy na priv w celu wręczenia nagrody. Żeby mieć szansę wygrać trzeba tylko zaplusować ten wpis.

Robimy rozdajo pierwszy raz. Dajcie znać, czy podoba się Wam? Robić ich więcej?


Dlaczego taki bon jest dobrą okazją na zakupy w Dobrym Zielu?
- kupujesz w sklepie, w którym staramy się obsłużyć klienta na najwyższym poziomie,
- w którym pracują tylko osoby z pasją do Yerba Mate i Ameryki Południowej, dzięki czemu możesz liczyć na profesjonalne doradztwo i sporą dawkę wiedzy,
- masz pewność, że zamówienie złożone i opłacone do godziny 12.00 zostanie wysłane jeszcze tego samego dnia - doręczenie odbędzie się w dniu następnym.
- w którym wszystkie produkty przechodzą szczegółową selekcję jakościową: produktów nie wartych uwagi nie sprzedajemy.

#yerbamatewykopclub #dobrezielepl #yerbamate #rozdajo #bonpodarunkowy

A dla tych, którym się nie uda, wspomnę o stałym mirkowym kodzie rabatowym:
WKP2022
-5% na wszystkie produkty bez promocji
Do wykorzystania tylko tu: https://dobreziele.pl/
Pobierz DobreZielePL - Yerbowe #rozdajo na dobry początek #2022! 

Mam do rozdania 3 bony p...
źródło: comment_1641895123M10eb2CnEEtcrsrTnOwHPF.jpg
  • 11
@Bagufix: Wszystko zależy od twoich preferencji ;) Jeśli lubisz klasyczne yerby to osobiście polecam Noblezę Gauchę klasyczną i z półki premium Meta Mate Leafy Melody.

A jeśli interesują Cię yerby na początek, to polecam zerknąć tu:

https://blog.dobreziele.pl/artykuly/jaka-yerbe-wybrac-na-poczatek

A jeśli już sprawdziłeś swój potencjał kofeinowy i wiesz, że potrzebujesz czegoś szczególnie mocnego, to zapraszam do zestawienia:

https://blog.dobreziele.pl/artykuly/najmocniejsza-yerba-mate-ranking-top6-od-dobre-ziele
@DobreZielePL: @Czerwony_jak_WIG20: dzięki za odpowiedzi, ogólnie to przetestowałem już:
- Amanda compuesta con Hierbas - całkiem spoko
- SELECTA Energy Guarana - bardzo smaczna i fajnie pobudza
- Cachamate - cała seria z osiołkiem jest petarda
- Elaborada Colon Tradicional
- Soul Mate Menta Limon - ma trochę taki dziwny posmak
- Pajarito Compuesta con Hierbas - bardzo smaczna
- Pajarito Menta Limon
- Pajarito Seleccion Elaborada

zauważyłem, że bardzo
@Bagufix: No to w takim wypadku mistrzostwo w postaci Cachamate zostało już przetestowane, to poleciłbym jeszcze spróbować sprawdzone dobre ziołówki z Paragwaju czyli Campesino i Kurupi:

- Campesino Katuava
- Campesino Mezcla Maestra
- Kurupi Jengibre Menta Te Verde
- Arcoiris Cedron Burrito