Wpis z mikrobloga

Bardzo podoba mi się, że KW-1B 756 i ARL44 z hiper drągiem dzieli tylko 0.3 w BRach, oczywiście #!$%@? sciągnął moje kw1 strzelając z orbity saturna, ale to jeszcze przeżyje. Do #!$%@? wafla na 5.0 nie da się mieć streaka więcej niż 2 czołgi, bo zaraz #!$%@? wraca w p47 albo innnym tupolewie czy ile z bombami i już po tobie bo śmiałeś śmieć rozwalić czołg, #!$%@? coś takiego. Odpaliłem sobie eve klepę misje, spokój, ambientowa muzyczka to jest życie. #warthunder #eveonline
  • 9
  • Odpowiedz
Bardzo podoba mi się, że KW-1B 756 i ARL44 z hiper drągiem dzieli tylko 0.3 w BRach, oczywiście #!$%@? sciągnął moje kw1 strzelając z orbity saturna


@MatPL1122: ziom, masz udar
  • Odpowiedz
@MatPL1122 Paanie ja zacząłem grindować szwedów na 2.7 i tam jest dokładnie to samo.
Nie dość że stockowe pestki są mega badziewne, to jak kogoś rozwalisz to nadlatuje samolocik i zapraszamy do wyboru kolejnej maszyny xD
Nie wiem czemu, ale na 2.7 lata od #!$%@? samolotów i jak grasz jako AA i zajmujesz się jednym samolotem to zaraz nadlatuje kolejny z drugiej strony i do zobaczenia, cześć giniemy.
  • Odpowiedz