Wpis z mikrobloga

Wszystkim covidianom którzy czują się wyruchani przez rząd, że pomimo zaszczepienia się wciąż obowiązują ich obostrzenia, na pocieszenie powiem że niezaszczepieni także zostali oszukani, mi na przykład wielokrotnie obiecywano śmierć pod respiratorem na którą czekam już od dwóch lat i wciąż się doczekać nie mogę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#koronawirus #bekazcovidian #heheszki #neuropa
T.....e - Wszystkim covidianom którzy czują się wyruchani przez rząd, że pomimo zaszc...

źródło: comment_16419214227YuydUzvTEXwHKSzbCRQsM.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
@Tallahasee: Nie czuje się wyruchany, wręcz przeciwnie. Ja i moja rodzina jesteśmy w dużym stopniu zabezpieczeni przed ciężkim przebiegiem i powikłaniami. A z bonusów to mogę sobie wejść na siłownię i nie liczę się do limitu, albo nie muszę stać jak zwierzę w kolejce do Ikei.

Zaszczepiłem się i żyje dalej, bo zajęło mi to w sumie jakieś 30min, a Ty od ponad roku wojujesz o sprawę na portalu ze śmiesznymi
  • Odpowiedz
@venividi:

Nie czuje się wyruchany, wręcz przeciwnie.


A powinieneś

Ja i moja rodzina jesteśmy w dużym stopniu zabezpieczeni przed ciężkim przebiegiem i powikłaniami.


Mam tak samo, wystarczy nie być spaślakiem

A z bonusów to mogę sobie wejść na siłownię i nie liczę się do limitu, albo nie muszę stać jak zwierzę w kolejce do Ikei.


To faktycznie niezłe przywileje xD Bez maski też możesz chodzić, czy na to ci już łaskawy
  • Odpowiedz
@kurczok:

Lol, tak prostej aluzji nie zrozumiałeś


Błędnie założyłem że nie jesteś aż tak głupi by porównywać szczepienie się na niegroźną chorobę do mycia się, widocznie się pomyliłem
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Tallahasee: kolego, jako, że jesteś targetem pisu to poczekaj do wyborów, po wyborach będziesz musiał w apce zaznaczać wyjścia po harnasia do biedry jako niezaszczepiony. teraz nic nie odpowiadaj, zawołaj mnie za dwa lata xD
  • Odpowiedz
@venividi "albo nie muszę stać jak zwierzę w kolejce do Ikei"
No widzę ze kolega się nadczłowiekiem czuje, a reszta to zwierzęta dla jasnie pana. Co jeszcze zrobisz żeby utrzymać takie samopoczucie? Masz jakieś limity, czy chęć czucia się przynależnym do rasy panów usprawiedliwi wszystko? Brunatna koszula uprasowana? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz