Wpis z mikrobloga

No i mieszkanie w Polsce kupione. Pewnie najgorsza finansowa decyzja w zyciu, poniewaz zapowiada sie, ze ceny nieruchomosci w Polsce znacznie spadna w najblizszym czasie, ale coz. Chcemy wychowywac dziecko w Polsce zamiast w UK...
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #bezkredytu #powrotdopolski #finanse #pieniadze #uk
PowrotnikPolska - No i mieszkanie w Polsce kupione. Pewnie najgorsza finansowa decyzj...

źródło: comment_16419321329YRofBvNFrQVM8WaeH9Xkc.jpg

Pobierz
  • 98
Chcemy wychowywac dziecko w Polsce zamiast w UK...


@PowrotnikPolska: Współczuje dziecku, ono i tak wyemigruje. Nie wiem w jak kiepskim imigranckim gettcie musieliście mieszkać w UK (czy w ogóle Europie) żeby coś takiego wam do głowy przyszło. W Polsce jest tak obskurnie że dzieci "repatriantów" jak widzę i słyszę początkowo wręcz boją się wychodzić gdziekolwiek xD Ja jako mega młode dziecko miałem tak samo podczas powrotów ze Szwecji - byłem przekonany
@PowrotnikPolska: ile dales za mieszkanie w Polsce i ile m2? w jakims wiekszym miescie? I za ile sie sprzedalo to w UK i ile m2?
Ja sie zastanawiam zeby kupic jakies mieszkanko w wiekszym miescie w PL pod airbnb, a w UK trzymac to co mam, a jakbym uciekl to wynajac.