Wpis z mikrobloga

@kuncfot: ale przyznaj że sam nowy ład to jeszcze da się jakoś przeżyć, są oczywiście niejasności i problemy. Szkoda że wprowadzili w ostatniej chwili, bo nie ma czasu wyjaśnić a trzeba się stosować. Natomiast najgorsze jest że to gówno trzeba komunikować innym(całemu społeczeństwu)
@zibizz1: ale co przeżyć, 7.75 procent podatku więcej nazywasz sytuacją do przeżycia ? Toż to rozbój jest. I ok, kwotę wolną zwiększyli, zastosowali przy tym jakieś skomplikowane ulgi dla klasy średniej która wg partii rządzącej zaczyna się od 4k brutto. Cały zysk z kwoty wolnej został zjedzony przez składkę zdrowotną. W rezultacie księgowi podwyższyli ceny swoich usług znacznie, bo po prostu jest teraz o wiele więcej roboty nawet dla jdg, chociażby
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@shaelix92: mówiąc można przeżyć, miałem na myśli że można zastosować się do przepisów i to policzyć. Czyli przeżyć wdrożenie a nie merytoryke tych zmian.
ale przyznaj że sam nowy ład to jeszcze da się jakoś przeżyć, są oczywiście niejasności i problemy

miałem na myśli że można zastosować się do przepisów i to policzyć


@zibizz1: no widzisz, sam sobie przeczysz, najpierw piszesz że są niejasności i problemy, a potem że można to policzyć. Sam sobie przeczysz, sam sobie odpowiedziałeś i dobrze opisałeś PŁ. Do się to ogarnąć umysłem, ale nie da się zrobić tak aby było