Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki, mam moment zawahania, doradźcie pls.
Od 2020 pracuję w it, głównie sql + mocno okrojony c# (wewnętrzna autorska technologia firmy, gdzie pod wszystko są przygotowane metody, nie stosujemy wzorców projektowych, imo wymaga jedynie podstawowej wiedzy w tym zakresie). Aktualne zarobki 6.5k brutto uop.
Mam możliwość zmiany pracy na software house w projekcie typowo .NET. Praca dla zagranicznego klienta, daily w języku angielskim. Jednak przez moje doświadczenie z C# (ef core, dependency injection, wzorce projektowe poznaję tylko przy samodzielnej nauce) zaoferowali mi 6k brutto na okresie próbnym 3 mies, potem 6.5k brutto i po 3 miesiącach po rozmowach feedbackowych ewentualna podwyżka.
Zmienialibyście robotę? Jedyny minus dla mnie to kasa (muszę utrzymać się sam we Wrocławiu). Reszta przewaga na korzyść nowej pracy.
#programowanie #praca #pracawit #programista15k

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #61ddcecbf903de000acce871
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 9
Zmieniaj. Wszystko lepsze niż stagnacja. Różnica w zarobkach minimalna w porównaniu do tego jakie Ci to daje możliwości rozwoju.
@AnonimoweMirkoWyznania nie zmieniaj, jakieś dziwne okresy próbne i potem będziesz prosił o kazde 100zl podwyżki, ale zawsze znajdą powód żeby Ci jej nie dać. Teraz zarabiasz więcej i nie masz stresu. Szuka spokojnie innej pracy ale minimum 30% więcej powinieneś chcieć na wejście, w końcu znajdziesz, masz pracę nie musisz się spieszyć.
@AnonimoweMirkoWyznania: rusz dupę z tej firmy jak najszybciej. That being said... miałem na początku kariery oferty za mniejszą kasę i nigdy ich nie przyjąłem i wiem, że nigdy bym jej nie przyjął jeśli by mnie sytuacja nie cisnęła.

Po pierwsze 6k brutto to jest mało w cholerę nawet jak masz małe doświadczenie. Ucz się C#, w CV nie przedstawiaj się jako osoba, co ledwo lizała C# w tym projekcie.

Po drugie
WyjmijKija - @AnonimoweMirkoWyznania: rusz dupę z tej firmy jak najszybciej. That bei...

źródło: comment_1641977286TRudOjPoucngfzvkfctTBm.gif

Pobierz
i po 3 miesiącach po rozmowach feedbackowych ewentualna podwyżka.


@AnonimoweMirkoWyznania: Stary numer. Czyli nigdy tam więcej niż te 6,5k nie zarobisz. Być może nawet zastąpisz gościa, który miał złożone takie same obietnice i po roku proszenia, się zwalnia( ͡° ͜ʖ ͡°). Szukaj innej roboty, ale nigdy nie nabieraj się na bajki: "u nas się pan wile nauczy, dlatego dajemy tak mało".
@magicznyfred:
Niekoniecznie sam mam kumpla który poszedł do firmy za mniejszy hajs jako senior, bo może się nauczyć. Raz że dali mu możliwość i pomogli zmienić specjalizacje na devopsa, dawali do fajnych projektów i nadal siedzi mimo że mógłby zarabiać więcej.